reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Witam was dziewczyny u mnie 7 dc zaczelam robic testy owulacyjne od dzis I zobaczymy czy podziala mam w planie rowniez suszone morele I ananaska:) Ja to mam jakas obsesje na temat ciazy siedze, czytam I ogladam na youtube o dietach zeby zajsc w ciaze, filmiki jak dziewczyny testuja codziennie rano Przez iles dni i jest ciaza:) Musze troche wylozowac bo to jedyne o czym ostatnio mysle
 
Laseczki, przypomnijcie mi jakie badania między 3 a 5 dniu cyklu warto zrobić? Mam zamiar iść jutro i planuje oczywiście cały profil tarczycowy, progesteron profilaktyktyne fsh lh testosteron. Czy Coś jeszcze warto zrobić? Dawno już nie robiłam tych badań i nie pamiętam wszystkiego
Mi lekarz zlecił prolaktyne właśnie w 3 dniu - zrobiłam w 5 bo wypadała sobota 😀
 
Ja też robiłam badanie na mutacje i wyszła mi mutacja ta w łagodniejszej formie czyli chyba hetero ale nie mam przy sobie wyników więc dokładnie nie pamiętam. Muszę też sprawdzić poziom kwasu foliowego bo zauważyłam u siebie że jak zaczynam łykać witaminy nawet z metylowana forma to mam takie suche czerwone placki na ciele. A co Ci lekarz mówił na zbyt duży poziom kwasu foliowego w organizmie?
Mój organizm magazynowali kwas foliowy bo brałam ten zwykły klasyczny. Za duża ilość kwasu foliowego jest równie niebezpieczna jak zbyt mała. Niestety funkcjonuje przekonanie, że kwasu foliowego nie można mieć za dużo bo jest wydalany - jak widać to nieprawda. Teraz biorę tylko formę zmetylowana, a nie łączoną.
 
Mój organizm magazynowali kwas foliowy bo brałam ten zwykły klasyczny. Za duża ilość kwasu foliowego jest równie niebezpieczna jak zbyt mała. Niestety funkcjonuje przekonanie, że kwasu foliowego nie można mieć za dużo bo jest wydalany - jak widać to nieprawda. Teraz biorę tylko formę zmetylowana, a nie łączoną.
A jak to odroznic? Ktory to zwykly?
 
Dziewczyny, zrobiłam wyniki tydzień po owulacji. Tsh do zbicia, ale co myślicie o progesteronie?? Mogę mieć nadzieję?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200519_182912_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200519_182912_com.android.chrome.jpg
    120,8 KB · Wyświetleń: 106
  • Screenshot_20200519_183604_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200519_183604_com.android.chrome.jpg
    219 KB · Wyświetleń: 102
Czy stosowala może któraś z Was Gynalgin? Dostałam właśnie SMS że cytologia ok ale wyszły zmiany zapalne i mam wykupic dopochwowo Gynalgin tylko nie wiem przez ile go stosować
 
Dzięki za odpowiedzi czyli jak u mnie w niedziele była raczej owu to w poniedziałek zrobię progesteron lub wtorek
 
Może coś się dziać... Ale jak tydzień po owulacji to jeszcze przed zagniezdzanie byś była. Ja nie robiłam progesteronu jak zaszlam tylko zrobiłam bete 10 dni po owulacji [emoji4] Musisz się uzbroić w cierpliwość i zatestowac najlepiej 12 dpo wtedy powinno coś być widać [emoji4]
Dziewczyny, zrobiłam wyniki tydzień po owulacji. Tsh do zbicia, ale co myślicie o progesteronie?? Mogę mieć nadzieję?
 
reklama
Witam was dziewczyny u mnie 7 dc zaczelam robic testy owulacyjne od dzis I zobaczymy czy podziala mam w planie rowniez suszone morele I ananaska:) Ja to mam jakas obsesje na temat ciazy siedze, czytam I ogladam na youtube o dietach zeby zajsc w ciaze, filmiki jak dziewczyny testuja codziennie rano Przez iles dni i jest ciaza:) Musze troche wylozowac bo to jedyne o czym ostatnio mysle
U mnie też 7 dc ale u mnie na luzie tylko monitoring w piątek ☺
 
Do góry