reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wiadomo, że nie żarty. Przecież codziennie się to nie przytrafia. Lepiej sprawdzić coby to nie było. A co lekarz na ten wyciek?
U mnie teraz też widać białe jakby zaschnięte resztki na sutku, ale generalnie to tylko przy nacisku :) Może być to coś poważnego, ale też nie musi (jak w moim przypadku)
 
Laseczki, przypomnijcie mi jakie badania między 3 a 5 dniu cyklu warto zrobić? Mam zamiar iść jutro i planuje oczywiście cały profil tarczycowy, progesteron profilaktyktyne fsh lh testosteron. Czy Coś jeszcze warto zrobić? Dawno już nie robiłam tych badań i nie pamiętam wszystkiego
AMH jeszcze robiłam. Gdzieś kiedyś znalazłam listę badań jakie wykonuje się między 3-5 dc a jakie 21-24 dc tyko nie pamiętam jaka to strona🙈
 
Dziewczyny w ogóle sprawdzacie owulacje w tym cyklu czy szalejecie bez? 😁
Wracam do testów owu, owarinu oleju z wiesiołka dodatkowo zamówiłam zioła ojca Klimuszki, dużo siemienia lnianego, owoców,warzyw, ananasów,moreli, sportu i nie wiem czego jeszcze. Aaaa pozytywnego myślenia mimo wszystko
 
Wracam do testów owu, owarinu oleju z wiesiołka dodatkowo zamówiłam zioła ojca Klimuszki, dużo siemienia lnianego, owoców,warzyw, ananasów,moreli, sportu i nie wiem czego jeszcze. Aaaa pozytywnego myślenia mimo wszystko
Ile czasu sie staracie? My po stracie teraz pierwszy cykl. 😊😊
 
Od 3 lat staramy sie. Nie mam owulcji do tego rozpieprzona tarczyca hashi i dlugo by pisac. Mialam 2 cykle na samym clo, ktory na mnie nie dzialal. Tamten cykl bylam na lamette. Zadzialal ale kiepawo. Stad decyzja lekarza o polaczeniu. Nam zostaly dwa cykle na tych probach stymulowanych i pedzimy na in vitro...
Hej jest mało pozytywnych opinii o clo a ja z tego co czytam bardziej polecają aromek (ja po aromku miałam ładne jajka) ale też w kolejnym miesiącu próbuje invitro 😉)
 
reklama
Do góry