reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Tak, a człowiek widzi potem taki niby pozytyw i jest stres, bo się zastanawia skąd jak beta negatywna.
Ja już teraz będę bardzo sceptycznie podchodzić do wszystkich bladziochów[emoji6]
Wiesz co kiedyś było lepiej nie było testów ciążowych nie wiesz jak Twoja mama ale moja mi opowiadała ze za jej czasów kobiety sprawdzały czy są w ciąży soda oczyszczona lub pasta biała do zębów bez żadnych dodatków lub podlewanie paproci moczem[emoji1787][emoji1787]
 
Wiesz co kiedyś było lepiej nie było testów ciążowych nie wiesz jak Twoja mama ale moja mi opowiadała ze za jej czasów kobiety sprawdzały czy są w ciąży soda oczyszczona lub pasta biała do zębów bez żadnych dodatków lub podlewanie paproci moczem[emoji1787][emoji1787]
No wiem, wiem. Zazdroszczę im trochę tego spokoju😆😅
 
No wiem, wiem. Zazdroszczę im trochę tego spokoju[emoji38][emoji28]
Pamiętam jak moja mama była ponad 14 lat temu w ciąży poszła do gin bo okresu nie miała a gin mówi że to torbiel i przepisał luteine i kazał przyjść za 2 tygodnie a moja mama mimo wszystko była pewna że to 7 ciąża i nie brała żadnej luteiny poszła po 14 dniach i ciaza[emoji23][emoji23] żadnego stresu nerwów mimo że 1 ciąże straciła w wieku 16 lat w 14tc (oczyściła się sama w domu bez ingerencji lekarzy i leków)
 
Zapytałam wczoraj swojego gina, skąd mogą się brać fałszywie dodatnie testy ciążowe(w tym roku już 2 takie przypadki miałam) no i powiedział, że mogą być różne przyczyny, np jakas infekcja w organizmie, albo jeśli do próbki moczu dostanie się krew to też może wyjść, no i kurde trochę mnie zszokował, bo ja zawsze myślałam, że jak wychodzi druga kreska, to tylko na ciążę🤷‍♀️
Mimo wszystko to bardzo bardzo rzadkie przypadki🤷🏼‍♀️ Najczęściej jeśli już to jest to spowodowane chorobą - niektóre nowotwory w tamtych miejscach podobno też wydzielają ten hormon. Niemniej tak czy siak są to oczywiście bardzo rzadkie przypadki. Ja bym raczej stawiała na wadliwy test najczęściej lub ciąże biochemiczne :)
 
23 dc a od kilku dni mam bóle jak na @ a termin dopiero za 5 dni. Byłam pewna,że moja owulacja przez antybiotyk się przesunęła a tu chyba cykl się skróci więc ciekawe czy w ogóle miałam owulacje:(
Ja 11 dpo, na 6 dni przed terminem @ miałam takie bóle bardzo silne no i okazało się, że to przez małego człowieka :)
 
reklama
Dziewczyny, jeśli chodzi o owu to sugerujecie się testami czy chodzicie na monitoring?
Ja chodziłam na monitorowanie cyklu ale jak sobie pomyśle ze znowu mam chodzić co dwa dni i sprawdzać pęcherzyk to mnie krew zalewa... nie wiem czy znowu się spinać i stresować czy może trochę odpuścić? Jak jest u Was?
Ja oceniałam na podstawie kalendarzyka (aplikacji) + obserwacja szyjki + obserwacja śluzu + ogólna obserwacja organizmu. Wycyrklowaliśmy ze starym idealnie w owu wg USG, to chyba mój sposób działał :D Ale udało nam się dopiero w 14 cyklu po odstawieniu tabletek anty :)
 
Do góry