reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ehhh dziewczynki, mam dzisiaj jakaś dziwna chandre :( czas, ktorego bardzo nie lubię. .. Czyli 5 dni po owulacji, 7-8 przed miesiaczka, takie ani w prawo ani w lewo - jedna wielka niewiadoma. Do tego bardzo czuje ten moj lewy jajnik, ktory dokucza mi już od dawna miedzy owulacja, a miesiączka. Mam nadzieje, ze jak wroci normalnosc, zapisze sie na wizyte do gina :)
 
Ehhh dziewczynki, mam dzisiaj jakaś dziwna chandre :( czas, ktorego bardzo nie lubię. .. Czyli 5 dni po owulacji, 7-8 przed miesiaczka, takie ani w prawo ani w lewo - jedna wielka niewiadoma. Do tego bardzo czuje ten moj lewy jajnik, ktory dokucza mi już od dawna miedzy owulacja, a miesiączka. Mam nadzieje, ze jak wroci normalnosc, zapisze sie na wizyte do gina :)
Włącz sobie jakieś filmy,chillout na dworze i nie mysl o tym duzo. Bo wtedy dłuży się czas jak jasna cholera. Miałam to kilka dni temu gdy myślałam że właśnie się udało a okresu po prostu nadszedł później niż zawsze. Tazke głowa do góry
 
U mnie dzisiaj jakaś masakra...
2dc i wczoraj wieczorem wzięłam Glucophage xr 1000 1tabl a od rana latam do WC, mam skręt jelit, mdłości, ból żołądka, zawroty i ból głowy... Wiedziałam, że po metformine tak może być ale, żeby aż tak.... Mam nadzieję, że dlugo to nie potrwa
 
Włącz sobie jakieś filmy,chillout na dworze i nie mysl o tym duzo. Bo wtedy dłuży się czas jak jasna cholera. Miałam to kilka dni temu gdy myślałam że właśnie się udało a okresu po prostu nadszedł później niż zawsze. Tazke głowa do góry
W tym cyklu staram sie na prawde nie odliczac, nie rozmyslac.. Dopiero przed chwila z takim zastanowieniem sie (hmmm, ktory dzisiaj mamy dzien) policzylam ile dla i minelo. Zajec mam wiecej niz wlosow na glowie :) i bylo by w miare, gdyby nie ten bol.. Ale dziekuje za slowa otuchy :)
 
U mnie dzisiaj jakaś masakra...
2dc i wczoraj wieczorem wzięłam Glucophage xr 1000 1tabl a od rana latam do WC, mam skręt jelit, mdłości, ból żołądka, zawroty i ból głowy... Wiedziałam, że po metformine tak może być ale, żeby aż tak.... Mam nadzieję, że dlugo to nie potrwa
Ojjj Duzo lepszego samopoczucia zycze kochana
 
Ehhh dziewczynki, mam dzisiaj jakaś dziwna chandre :( czas, ktorego bardzo nie lubię. .. Czyli 5 dni po owulacji, 7-8 przed miesiaczka, takie ani w prawo ani w lewo - jedna wielka niewiadoma. Do tego bardzo czuje ten moj lewy jajnik, ktory dokucza mi już od dawna miedzy owulacja, a miesiączka. Mam nadzieje, ze jak wroci normalnosc, zapisze sie na wizyte do gina :)

Kochana głowa do góry! Musimy nastawić się odwrotnie - pomyśl sobie że to jeszcze tylko 7/8 dni i być może ujrzysz swoje II kreseczki, ze to już ta lepsza 2 połowa cyklu, ze może się udać.. Ja naprawdę widzę jak bardzo dużo zmienia nastawienie i głowa w tym jak wygląda nasze życie.. trzeba wierzyć, bo jak się poddamy tej chandrze, to na pewno nic z tego nie będzie.. takze kochana głowa w górę, pierś do przodu i dbaj o to, żebyś czuła się teraz jak najlepiej - a może ta mała pchełka już wije sobie u Ciebie gniazdko i potrzebuje Twojego spokoju.. trzymaj się ciepło kochana - wierzę, ze też się w końcu doczekasz 😍🧡
 
Ostatnia edycja:
Ja czekałam 3 lata na umowę. A robili mnie w konia jak leciało. Jak już dostałam, rok starań i nic.
Znam to.. Ja też czekanie na umowę na stałe, dobra średnia.. Aż wkoncu jak przyszedł czas na dziecko to 7 miesiecy nic. W 8 cyklu się udało i akurat na erę koronawirusa i mam obniżony etat i całe starania o dobry byt poszly w niepamięć. Ale już cieszę się tylko że się udało i to jest najważniejsze..
 
reklama
U mnie dzisiaj jakaś masakra...
2dc i wczoraj wieczorem wzięłam Glucophage xr 1000 1tabl a od rana latam do WC, mam skręt jelit, mdłości, ból żołądka, zawroty i ból głowy... Wiedziałam, że po metformine tak może być ale, żeby aż tak.... Mam nadzieję, że dlugo to nie potrwa
Przesiadywalam na tym forum jakis czas temu, az w koncu sie udalo :)
@Mimi94 prawie rok bralam metformax, zaczelam od 1 tabletki w dawce 500 dziennie, skonczylam na 3x1000. Tez mialam rewolucje zoladkowe, nie wiedzialam, czy wychodzac z domu zaraz nie zlapie mnie wiadomo co. Ale z perspektywy czasu nie żałuję, ze bralam ten lek. Mozna powiedziec,ze sprawil cud - wczesniej przez rok nie mialam owulacji i to właśnie chyba metformax ja odblokowal :) a na poczatku marca zobaczylam 2 kreski na tesci,w ktore nie moglam uwierzyc :)
 
Do góry