reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie jest problem jeden. Ja średnio tydzień po owulacji dostaje @. I tak już rok czasu. Chodziłam do najlepszej Pani doktor w miescie-nic. Jeździłam 100 km do profesora ginekologii płaciłam 300 zł za wizytę. Nic. Potem chodziłam do lekarki co przyjechała z kliniki w Niemczech. Nic. Teraz ginekolog specjalizujący się w niepłodności. Też nic.
A próbowaliście się starać podczas okresu?
 
reklama
Przesiadywalam na tym forum jakis czas temu, az w koncu sie udalo :)
@Mimi94 prawie rok bralam metformax, zaczelam od 1 tabletki w dawce 500 dziennie, skonczylam na 3x1000. Tez mialam rewolucje zoladkowe, nie wiedzialam, czy wychodzac z domu zaraz nie zlapie mnie wiadomo co. Ale z perspektywy czasu nie żałuję, ze bralam ten lek. Mozna powiedziec,ze sprawil cud - wczesniej przez rok nie mialam owulacji i to właśnie chyba metformax ja odblokowal :) a na poczatku marca zobaczylam 2 kreski na tesci,w ktore nie moglam uwierzyc :)
[/QUOT
Przesiadywalam na tym forum jakis czas temu, az w koncu sie udalo :)
@Mimi94 prawie rok bralam metformax, zaczelam od 1 tabletki w dawce 500 dziennie, skonczylam na 3x1000. Tez mialam rewolucje zoladkowe, nie wiedzialam, czy wychodzac z domu zaraz nie zlapie mnie wiadomo co. Ale z perspektywy czasu nie żałuję, ze bralam ten lek. Mozna powiedziec,ze sprawil cud - wczesniej przez rok nie mialam owulacji i to właśnie chyba metformax ja odblokowal :) a na poczatku marca zobaczylam 2 kreski na tesci,w ktore nie moglam uwierzyc :)
Schudłaś w czasie brania metformaxu? Ćwiczyłaś, trzymałaś dietę? Długo u Ciebie trawy te rewolucje?
 
Bierzesz tylko 1000 dziennie? Może poproś o zmianę dawki po 500? Ja brałam 1000 dwa razy dziennie po 500 i pierwsze dni tylko bolał żołądek, potem było już ok.
Schudłaś w czasie brania metformaxu? Ćwiczyłaś, trzymałaś dietę? Długo u Ciebie trawy te rewolucje?
 
6 ostatnich cykli moje podejscie bylo wlasnie pelne optymizmu, ze na pewno jest wszystko ok :) ze wszystkimi mozliwymi objawami na plus, a konczylo się placzem.. W tym miesiacu cos mnie widze strzelilo, ze na pewno znowu sie nie udalo :( ahh te hormony :) ale dziekuje bardzo, jestescie kochane
Kochana głowa do góry! Musimy nastawić się odwrotnie - pomyśl sobie że to jeszcze tylko 7/8 dni i być może ujrzysz swoje II kreseczki, ze to już ta lepsza 2 połowa cyklu, ze może się udać.. Ja naprawdę widzę jak bardzo dużo zmienia nastawienie i głowa w tym jak wygląda nasze życie.. trzeba wierzyć, bo jak się poddamy tej chandrze, to na pewno nic z tego nie będzie.. takze kochana głowa w górę, pierś do przodu i dbaj o to, żebyś czuła się teraz jak najlepiej - a może ta mała pchełka już wije sobie u Ciebie gniazdko i potrzebuje Twojego spokoju.. trzymaj się ciepło kochana - wierzę, ze też się w końcu doczekasz 😍🧡
 
Schudłaś w czasie brania metformaxu? Ćwiczyłaś, trzymałaś dietę? Długo u Ciebie trawy te rewolucje?
Schudlam ok. 10kg, nie ćwiczyłam za bardzo, bo nie mialam na to czasu. a co do diety, to staralam sie nie jesc 'smieci' i zwracałam uwage na indeksy glikemiczne.
Czesta potrzeba wyprozniania towarzyszyła mi przez caly czas brania metformaxu, ale po pewnym czasie przestalo mi to przeszkadzac i stalo sie to dla mnie normalne, na co uwage zwrocilam dopiero po zajsciu w ciaze i odstawieniu metforminy, bo do wc teraz tylko max. 1 raz dziennie w wiadomym celu ide ;)
 
reklama
Do góry