reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Oj przykro mi że tak wyszło u Ciebie. Jak mąż zniósł wyniki badania? Nie robi fochów już?

Nie martwi mnie że ciąża wychodzi młodsza bo wiem że tak się zdarza tylko myślałam że jak zaczekam do 6+6 to już będzie serduszko a wyszła dupa, a że ja w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko wiedzieć od razu to ciężko mi czekać kolejne dwa tygodnie na wizytę. Miałam nadzieję że on powie proszę przyjść za tydzień a ten mi za dwa wywalił [emoji854][emoji14]
Oboje byliśmy przekonani, że to badanie to formalność...
Niestety jest załamany, ale powiedział, że będziemy walczyć nawet jeśli będzie trzeba zrobić in vitro...
Ja bym nie chciała, ale jakbym musiała to bym zrobiła... Jednak nie jestem fanką... Ale chyba żadna kobieta nie jest [emoji23]
A on to rolnik, wychował się na roli i sama natura ma dla niego większe znaczenie niż dla nas miastowych. Dlatego jest przeciwny sztucznym wspomaganiom rozrodu.. Jednak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Wiem, że musiał naprawdę wyprac mózg, żeby zdobyć się na stwierdzenie, żeby naturze pomóc... Jestem dumna, ale i zatroskana, bo wiem ile go to kosztuje...
Ja chce teraz na spokojnie. Jeśli nie uda się go wyleczyć, nie wykluczam in vitro.. Ale najpierw diagnoza, zmiana diety i leczenie, potem będziemy próbować naturalnie...
 
Trzymam za was kciuki!
Oboje byliśmy przekonani, że to badanie to formalność...
Niestety jest załamany, ale powiedział, że będziemy walczyć nawet jeśli będzie trzeba zrobić in vitro...
Ja bym nie chciała, ale jakbym musiała to bym zrobiła... Jednak nie jestem fanką... Ale chyba żadna kobieta nie jest [emoji23]
A on to rolnik, wychował się na roli i sama natura ma dla niego większe znaczenie niż dla nas miastowych. Dlatego jest przeciwny sztucznym wspomaganiom rozrodu.. Jednak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Wiem, że musiał naprawdę wyprac mózg, żeby zdobyć się na stwierdzenie, żeby naturze pomóc... Jestem dumna, ale i zatroskana, bo wiem ile go to kosztuje...
Ja chce teraz na spokojnie. Jeśli nie uda się go wyleczyć, nie wykluczam in vitro.. Ale najpierw diagnoza, zmiana diety i leczenie, potem będziemy próbować naturalnie...
 
Hej dziewczyny czy to już pozytywny test owu???
 

Załączniki

  • 20200507_172111.jpg
    20200507_172111.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 72
  • 20200507_172038.jpg
    20200507_172038.jpg
    777,1 KB · Wyświetleń: 67
Oj przykro mi że tak wyszło u Ciebie. Jak mąż zniósł wyniki badania? Nie robi fochów już?

Nie martwi mnie że ciąża wychodzi młodsza bo wiem że tak się zdarza tylko myślałam że jak zaczekam do 6+6 to już będzie serduszko a wyszła dupa, a że ja w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko wiedzieć od razu to ciężko mi czekać kolejne dwa tygodnie na wizytę. Miałam nadzieję że on powie proszę przyjść za tydzień a ten mi za dwa wywalił [emoji854][emoji14]

u mnie między OM a usg jest około 2 tyg różnicy 😂🤣
ale akurat to wiem na 100% bo mi sie owu przesuneła ;)
 
Szczerze mówiąc to przy 120 przestałam robić. Wczoraj wykonalam na szybko bo wziełam skierowanie ale wynik poznam dopwiero w poniedzialek :/
Nie wiem czy się nie mylę (jeśli tak to mnie poprawcie), ale jeśli beta spadnie to nie ma tez śladu ciąży, nawet pozamacicznej.
Ja idę we wtorek na kontrolę i będę sprawdzać czy spadła do mniej niż 5...
 
reklama
Ja tez brałam przy 500 nic mi nie było Ale przy 1000 już mialam dokladnie to samo co ty, przyzwyczaj się bo to może trwać nawet do 8 tygodni (u mnie trwało 6) ale plus tego że schudłam z 15 kg w ciągu pół roku 😊
Jezu!!! Ja ważę 66 kg to bym była anoreksja. No ale z 6 by się przydało schudnąć ;D ja mam ten problem że mam brzuch jak piłeczka mała taki wzdęty ale ogólnie jestem szczupla. Dupka wszystko szczupłe a brzuszek jak w ciąży. Co nie raz zmyliło niektórych :/ kiepsko ubrać sukienkę bo normalnie każdy by mi gratulował :( .....

Ale czy to możliwe że pierwsza biegunkę dostałam po półtora tygodnia brania? Brać dzisiaj wieczorem czy zrobić jedną tabletkę przerwę??? Uspokoiła mi się już mi przeszło ale jeździ w jelitach i żołądek mnie boli.
 
Do góry