reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny A co to są te plamienia ? Ja spodziewam się okresu między 23-26 maja dopiero, A teraz jak poszłam siku na papierze brazowe plamienie 🤔
 
reklama
Ja się po prostu bałam jak cholera.. już tyle razy oglądałam biel vizira na testach... W tym miesiącu czuje się zupełnie inaczej i serce dawało mi ogromną nadzieję, ale rozum nie pozwalał żeby podłamać się kolejnym negatywnym testem ciążowym...
Dalej w to nie dowierzam, co chwilę sprawdzam czy kreseczki na pewno nie zniknęły i modlę się żeby teraz już było tylko dobrze.
Jutro mam termin spodziewanej @.. jezeli do niedzieli nic złego się nie przydarzy, to w poniedziałek i środę pojadę na betę, żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta 🥺
Musi być dobrze! Czekam na Ciebie na styczniowkach! 😁 Po cichutku gratuluję. Będę mocno trzymała kciuki
 
Nie. Nikt mi nie zalecił... Ale chyba 2 lata temu w szpitalu miałam ale to już wynik nieaktualny
 
Dobra dziewczyny, tyle tu rozmów i porad, ale teraz jeszcze raz do kupy..... Dzisiaj o 8 biorę zastrzyk. Co mam jeść i pić od jutra żeby się zagnieździło i faza lutealna była jak najdłuższa.
Z typowych tabletek od lekarza to doradzi ktoś madrzejszy bo nie wiem. Ale z nie farmakologicznych : kup sobie tabletki Maca (jedz 2 dziennie do 8dpo), do tego 2-3 grube plastry ananasa świeżego razem ze środkiem (tez do 8dpo), parę suszonych moreli codziennie. Pij dużo wody. Trzymam mocno kciuki 🙂
 
reklama
Z typowych tabletek od lekarza to doradzi ktoś madrzejszy bo nie wiem. Ale z nie farmakologicznych : kup sobie tabletki Maca (jedz 2 dziennie do 8dpo), do tego 2-3 grube plastry ananasa świeżego razem ze środkiem (tez do 8dpo), parę suszonych moreli codziennie. Pij dużo wody. Trzymam mocno kciuki 🙂
Ananasa kupiłam właśnie. 3 plastry dziennie. Biorę duphaston 3x1. I ovarin.
 
Do góry