reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A ja nie wiem co mam myśleć... Bo ja nie mam totalnie zadnych objawów 😔
Mam 3 dni do @.
Jedyne co moze być brane jako objaw ciąży to zawroty głowy, ale ja je kojarzę z tymi cholernymi maseczkami 🤦‍♀️tzn tak sobie tłumaczę, że nie mam tlenu na tyle aby funkcjonować.
 
Dziewczyny patrzcie jaki test znalazłam. Test który pokaże czy chłopiec czy dziewczynka. Niebieski kolor to chłopiec a różowy to dziewczynka. To okienko białe się zabarwia po wkropieniu moczu.

Czego oni jeszcze nie wymyślą[emoji1787]
Screenshot_20200429_153050_com.ebay.mobile.jpeg
 
Moja siostra go miała kupiła tak dla śmiechu i niestety pokazało ale nie to co miała w brzuchu[emoji12] ale ja np wierzę w chiński kalendarz płci w mojej rodzinie otoczeniu sprawdził się w 100%
Dziewczyny patrzcie jaki test znalazłam. Test który pokaże czy chłopiec czy dziewczynka. Niebieski kolor to chłopiec a różowy to dziewczynka. To okienko białe się zabarwia po wkropieniu moczu.

Czego oni jeszcze nie wymyślą[emoji1787]Zobacz załącznik 1113062
 
reklama
Chyba się UDAAAŁOOO :-)


Po miesiacach monitoringu,doustnych leków na wzrost pecherzyka, zastrzyków na pekniecie, dopochwowych na utrzymanie... i innych perypetiach... dzisiejsza Bhcg 27 dzien cyklu :) Ciagle niedowierzam , ciagle w stresie ale z wielką nadzieją na dobre ...
Tyle łez za mną..... nie zalamujcie sie nigdyy ! Czeka nas dobre :)

1588168891596.png
 
Do góry