reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A ja jestem po roku starań na tym etapie że już nawet w czary nie wierzę. Chyba nie ma takiej siły która by mi pomogła.zajsc. najgorsze jest to że przestałam w ogóle w to wierzyć. Kiedyś sobie wyobrażałam jakby to było jakbym miała dziecko, miałam plany, wyobrażenia. A teraz już nie....
Będzie dobrze kochana. Czasem trzeba stracić wiarę żeby ją ponownie odzyskać. Ja na początku tego roku byłam bardzo przygnębiona. Wcześniej robiłam testy owu wszystko działało jak trzeba a tu nic. Mąż nadal nasienie i jest ok, stymulowalismy cykl nawet były dwa pecherzyki, owulacja ksiazkowo I dalej nic. Czułam w srodku siebie taki kociol emocji, w pewnym momencie nie mogłam spać. Myślałam że będę płakać non stop. Jakoś to wszystko przebolalam I w końcu odetchnelam. Mimo wszystko nie chce się poddawać, chce wiedzieć za parę lat że starałam się zrobić wszystko żeby się udalo , nawet jeśli się nie uda to nie chce mieć wyrzutów sumienia 😉
 
reklama
U mnie dziś 5dpo. Wieczorem i z rana kłucie w kroczu? Nie wiem nawet dokładnie jak to opisać. Od dziś piersi są tkliwe. Tak jakby z wierzchu miękkie a w środku kamień i bolą po bokach. Ale to może być miesiączkkowe, więc nie nakręcam się. Tzn staram się bo Wiktoria mowi: jejku może to to! Ale ta mądrzejsza :Wiktoria jest za wcześnie na cokolwiek opanuj się [emoji2356]
 
Hej, dziewczyny u mnie 6 dpo. Rano samoloty w głowie, aż musiałam się położyć. Dopiero teraz jako tako doszłam do siebie. Nie mogę jeść bo mnie odrzuca i dodatkowo przy gwałtownym siadaniu i wstawaniu czuje ciągnięcie w okolicy lewego jajnika. Ogólnie słaba jestem. Nie miałam tak nigdy. W poprzednim cyklu miałam bardzo skąpą miesiączkę. Oczywiście na objawy ciążowe za wcześnie, ale może to implantacja. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Powodzenia laski! ;)
 
Hej, dziewczyny u mnie 6 dpo. Rano samoloty w głowie, aż musiałam się położyć. Dopiero teraz jako tako doszłam do siebie. Nie mogę jeść bo mnie odrzuca i dodatkowo przy gwałtownym siadaniu i wstawaniu czuje ciągnięcie w okolicy lewego jajnika. Ogólnie słaba jestem. Nie miałam tak nigdy. W poprzednim cyklu miałam bardzo skąpą miesiączkę. Oczywiście na objawy ciążowe za wcześnie, ale może to implantacja. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Powodzenia laski! ;)
Trzymam kciuki 👍
 
U mnie dziś 4 dpo lekkie kłucie w jajniku, brzuch napięty. Poza tym dziś jak tylko wstałam miałam naszła mnie ogromną ochota na płatki na mleku.😁 Dziwne to jak dla mnie bo ogólnie od zawsze rano nie tukan nabiału bo mój organizm się buntuje 😋
 
reklama
O
U mnie dziś 5dpo. Wieczorem i z rana kłucie w kroczu? Nie wiem nawet dokładnie jak to opisać. Od dziś piersi są tkliwe. Tak jakby z wierzchu miękkie a w środku kamień i bolą po bokach. Ale to może być miesiączkkowe, więc nie nakręcam się. Tzn staram się bo Wiktoria mowi: jejku może to to! Ale ta mądrzejsza :Wiktoria jest za wcześnie na cokolwiek opanuj się [emoji2356]
Jak mówiłam już wcześniej " te cycki to dobry znak 😎" 😁
 
Do góry