reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
@Magd.a a kim jesteś z zawodu bo nie wiem, a próbuje szukać [emoji43]
Dziękuję Ci bardzo. Wierzę, że się uda
Uda sie uda :)
Chyba sie nie chwalilam swoim zawodem ;)
Magda a Ty jesteś lekarzem? [emoji6]

Serio jesteśmy najbardziej płodne w maju? A czemu tak? Czy to taki żarcik? [emoji38]
Mój narzeczony jest z lutego. Wodniki mają charakter indywidualisty za to są przekochane [emoji3590]
A jest takie powiedzenie, w marcu koty w kwietniu psy a w maju my :p


Ja od ladnych kilku lat czytam i edukuje sie w NPR. Kilka lat temu, chcialam miec dziecko ze swoim ex. Ale wydygal.. wiec od 2012 roku, czytam zaglebiam sie i analizuje. Raz robilam test ciazowy- przed zalozeniem implantu anty. Test owu robilam moze dwa razy zeby sprobowac. ;)

Ja mam lekko brazowy sluz dzis. Wiec moja @ jest za rogiem ;)
 
Dobre powiedzenie. Pierwsze słyszę, ale od dziś do końca maja moje motto [emoji23]
Uda sie uda :)
Chyba sie nie chwalilam swoim zawodem ;)

A jest takie powiedzenie, w marcu koty w kwietniu psy a w maju my [emoji14]


Ja od ladnych kilku lat czytam i edukuje sie w NPR. Kilka lat temu, chcialam miec dziecko ze swoim ex. Ale wydygal.. wiec od 2012 roku, czytam zaglebiam sie i analizuje. Raz robilam test ciazowy- przed zalozeniem implantu anty. Test owu robilam moze dwa razy zeby sprobowac. ;)

Ja mam lekko brazowy sluz dzis. Wiec moja @ jest za rogiem ;)
 
Tak od dnia, po okresie powinna mieć max 5 mm w czasie owu min 8-9. Po owu jak nie ma ciąży ok 10
No to ja miałam w owu ostatnie badanie to miałam 8,9 a wcześniej nie pamiętam bo wiem że raz bylam przed okresem nie tylko taki termin był a musiałam iść.. Wogole chce iść do innego lekarza który też jest endo ale powiem wam że normalnie mam pietra.. Ciągle chodziłam do jednego i teraz boję się że pójdę gdzie indziej to mi wynajdzie pełno chorób albo że te moje torbiele to jednak nie są proste i będę musiała się leczyć.. Wiem nie normalne to jest ale od jakiegoś czasu nie mam wogole zaufania do lekarzy..😪
 
Hehehe nie chce sobie wkręcać... boję się o tym myśleć! Chciała bym, żeby tak zostało :)
Kusi mnie żeby ruszyć znowu z mierzeniem temperatury- ale nie lubię tego momentu, kiedy mi spada tuż przed 😭
To mierz nie do końca cyklu 🤷 ja na początku mierzyłam do momentu, aż mi aplikacja narysowała kiedy było owu czyli jakoś do 4 dpo. Teraz w sumie nie wiem kiedy mi spada temperatura przed okresem 😂
Nie wiem co sobie o mnie pomyślicie ze gadam tak na swoją rodzinę ale to jest najlepszy przykład. Moja siostra ma 3 dzieci każde z innym nie pracuje utrzymuje się tylko za 500 plus rodzinne za pielegancyjne za starszego syna bo ma ADHD i z renty po ojcu od jednego dziecka bo się zabił na motorze w nowy rok (rok temu). Moja kuzynka urodziła w lutym 4 dziecko z tym że dwujke jej zabrali a do tej dwujki co ma w domu ma ograniczone prawa, druga kuzynka urodziła wczoraj syna która cpala piła nie dbała o siebie nie ma kasy warunków nic. Koleżanka urodziła w marcu drugiego syna która ma mieszkanie w pleśni nie ma kasy też utrzymuje się za 500 plus alimenty i 1000 przez pierwszy rok. Dzieci zaniedbane brudne a my? My nie możemy zajść w ciążę a jak zachodzimy to większość z nas traci ciąże. Gdzie to jest sprawiedliwe?
Spokojnie, mówisz jak jest nic w tym złego.
Jeszcze ta siostra, która wypomina, że Ty nie masz... Ja bym się odcięła... Ja szybko ucinam toksycznych ludzi. Wolę mieć jedną bliską osobę niż całe tłumy ludzi wokoł którzy mi skrzydła podcinają.
A jeśli chodzi o tak poczęte dzieci i niemoc normalnych par to ja uważam, że wszystko jest po coś i jest to jakiś rodzaj przeznaczenia 😉 że w jakiś celu tak to właśnie ma być.
Ja nie chcę żeby on płakał razem ze mną. To mnie bardziej boli niż w ukryciu przeżywam stratę. Wiem że są kochani ale ja nie potrafię patrzeć jak on cierpi. Obwiniam się że mu pow za wcześnie i gdyby nie wiedział to może by jakoś inaczej to wyglądało. Ehh już nie wiem co myśleć czy dobrze robię że się obwiniam za to wszystko.
Nie możesz się obwiniać bo to nie jest niczyja wina. Ty niechcesz żeby on z Tobą płakał, a on na pewno niechce żebyś płakała i cierpiała w samotności 🤗
 
Hahaha Zaraz będziemy mierzyć [emoji23][emoji23][emoji23]
Morele suszone takie wielkości 2 zlotowki. W ciągu dnia jako przekąska. Smaczne bo kiedyś jadłam figi i daktyle to niestety nie dla mnie.
Kurcze, może będziemy w tym cyklu ananasowe dziewczyny [emoji2356] jedna już jest
Oby 😅 były ogórkowe staraczki, a teraz ananasowe staraczki. Niechby ze 3 zaszły w ciążę to za miesiąc ciężko będzie ananasa znaleźć w sklepie 😂 wszystkie staraczki ananas będą wcinać 😂 no może poza tymi, które acard zażywaja to będzie wątek acardowo-ananasowy 😁😂
 
reklama
Hehehe nie chce sobie wkręcać... boję się o tym myśleć! Chciała bym, żeby tak zostało :)
Kusi mnie żeby ruszyć znowu z mierzeniem temperatury- ale nie lubię tego momentu, kiedy mi spada tuż przed [emoji24]

A pomysl, ze wysoka temp daje Ci wieksze powodzenie na pozytywny test ciazowy ;) Ale jak Cie stresuje spadajaca temp to ja bym sie nie bawila w mierzenie jej. W glowie bedziesz miala mysl tylko “Kiedy spanie” ;)
 
Do góry