reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja też miałam ciche przeczucie I pewne objawy a tu pech i @ . Dziś się trzymałam żeby się nie rozklejac ale jak mąż wszedł z kwiatami dziś do domu po pracy to się rozbeczalam😭. Kochany mój przyniosl na pocieszenie.

Ja miałam wczoraj taki wieczór. Nie dałam rady i ryk w poduszkę. A rano oczy jak Kermit 🤣
 
reklama
Ja też miałam ciche przeczucie I pewne objawy a tu pech i @ . Dziś się trzymałam żeby się nie rozklejac ale jak mąż wszedł z kwiatami dziś do domu po pracy to się rozbeczalam😭. Kochany mój przyniosl na pocieszenie.
Kochany mąż 😍 to też jest pocieszenie, że tak się kochacie i jest to okazywane 😉 na pewno się uda zobaczysz 🙂
Jest dużo tych badań których nie robiłam także tak naprawdę dopiero teraz zacznę się diagnozować za pośrednictwem lekarza albo sama za kasę. W dodatku jeszcze koronawirus i wszystko się przeciągnie w czasie ale jak tyle czekam to jeszcze poczekam. Takie moje małe pocieszenie.
O szybkim zostaniem mama nie marzę ale mam nadzieję że do 30-tki będzie mi dane urodzić choć jedno zdrowe dziecko.
Ja bym na Twoim miejscu zrobiła sobie badania na trombofilie bo często jest przyczyną poronień nawykowych. I coś w DNA pogrzebała. Masz tak trudną sytuację, ale dobry lekarz na pewno dojdzie do tego co jest nie tak.
Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ostatnio oglądałam program jak para została rodzicami po in vitro urodził im się zdrowy dzidziuś. Mieli na koncie 10 lat starań i 7 poronień.
Trzymaj się i nigdy nie poddawaj 🤗
Z tym wynikiem było tak, że jak brałam kwas i w czasie brania robilam wynik to bym wysoki, odstawiła i za tydzień już był niski.

Brokuły, kalafior szpinak jem dużo.
Tylko jesli ktoś nie ma mutacji to nadmiar jest wydalany z moczem. Hmm 🤔
 
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
 

Załączniki

  • 20200427_083829.jpg
    20200427_083829.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 141
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
Ewidentnie jest kreska! Jedź na betę [emoji3526] po cichu gratuluję
 
Hej Kochane, obserwowałam czytalam i gratuluję wszystkim którym się udalo:) nie miałam niestety czasu wdrozyc się na nowo w rozmowę bo mój mąż miał ciężki czas w pracy i w stu procentach starałam się skupić na tym co dzieje się w domu i przejac wszystkie obowiązki. Dzisiaj 9dc na cykle 30/32 dniowe wiem że to może troche wcześnie ale zrobiłam test owulacyjny- pojawił się cień ale na opakowaniu był obrazek w którym cień lub jeto brak daje wynik negatywny... Jak to w końcu jesr z tymi testami? Czy cień już coś znaczy czy to wszystko zależy od tego jaka firma czułość i sugerować się tylko tym co na opakowaniu? Sciakam Was mocno [emoji171]
 
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?
Widać ☺️ uciekaj na betę 🙂
 
Hej Kochane, obserwowałam czytalam i gratuluję wszystkim którym się udalo:) nie miałam niestety czasu wdrozyc się na nowo w rozmowę bo mój mąż miał ciężki czas w pracy i w stu procentach starałam się skupić na tym co dzieje się w domu i przejac wszystkie obowiązki. Dzisiaj 9dc na cykle 30/32 dniowe wiem że to może troche wcześnie ale zrobiłam test owulacyjny- pojawił się cień ale na opakowaniu był obrazek w którym cień lub jeto brak daje wynik negatywny... Jak to w końcu jesr z tymi testami? Czy cień już coś znaczy czy to wszystko zależy od tego jaka firma czułość i sugerować się tylko tym co na opakowaniu? Sciakam Was mocno [emoji171]
Hej,
Kreska testowa powinna być ciemniejsza, bądź jednakowa jak kreska kontrolna - wtedy test owu jest pozytywny.
Załączam moje testy. U mnie pozytyw w 12 dc o 10.
Image%20(2).jpeg
 
Dziś rano zrobiłam test. Nie jest z pierwszego moczu, bo wczesniej wstawalam na siku. Powiedzcie, czy coś widzicie?
Ogólnie powinien to być 5 dc. Ale ten mój niby okre był tak dziwny, że postanowiłam zrobić test. Dziwny, czyli bardzo skąpy, brzuch prawie mnie nie bolał. Przed domniemana @ okropnie piekły mnie piersi, nigdy tak nie miałam i przez cały okres nie przestały.
No i kurde nie wiem, co myśleć. Jechać na betę?

Tak widac
 
reklama
Hej Kochane, obserwowałam czytalam i gratuluję wszystkim którym się udalo:) nie miałam niestety czasu wdrozyc się na nowo w rozmowę bo mój mąż miał ciężki czas w pracy i w stu procentach starałam się skupić na tym co dzieje się w domu i przejac wszystkie obowiązki. Dzisiaj 9dc na cykle 30/32 dniowe wiem że to może troche wcześnie ale zrobiłam test owulacyjny- pojawił się cień ale na opakowaniu był obrazek w którym cień lub jeto brak daje wynik negatywny... Jak to w końcu jesr z tymi testami? Czy cień już coś znaczy czy to wszystko zależy od tego jaka firma czułość i sugerować się tylko tym co na opakowaniu? Sciakam Was mocno [emoji171]

Cień nic nie znaczy przy owulacji kreska jest ciemniejsza od testowej.
 
Do góry