reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To jeśli ta Pani będzie miała zaświadczenie od swojego lekarza,ze w tym samym czasie była w ciąży i miała klasyczny okres to uwierze :D inaczej nie. Też sobie mogę gadać różne rzeczy co nie znaczy,że są prawda :) ja w sumie polegam na książkach i ogólno dostępnej wiedzy... :D zakończmy ten temat już. Ja sama jestem ciekawa jak u mnie będzie za te kilka dni [emoji56]
Dziewczyny ja nie mam zamiaru tutaj dyskutować albo pisać do tej dziewczyny o zaświadczenie bez przesadyzmu, mówię tylko, że taki przypadek tu był i tyle :)

U mnie raczej okresowo zaczyna się robić także straciłam nadzieję :)
 
Dziewczyny ja nie mam zamiaru tutaj dyskutować albo pisać do tej dziewczyny o zaświadczenie bez przesadyzmu, mówię tylko, że taki przypadek tu był i tyle :)

U mnie raczej okresowo zaczyna się robić także straciłam nadzieję :)
Ale ja wiem o kogo chodzi, to dziewczyna z ciąża bliźniacza jeśli dobrze pamiętam, dostala okresu witala się w 1 dc, a 2 tyg później coś jej się nie zgadzało i 2 kreski, potem poleciała do gina i njie dość że dwie kreski to jeszcze dwie kropki ;p
 
@Daraa_94 A Ty w końcu testowałaś już? Bo ja mam jakies dziwne przeczucie co do Ciebie [emoji6]
Kochana fajnie by było ale chyba nie zdążę nawet :( plecy coraz bardziej bolą okresowo jedyna nadzieja, że ciągnie mnie podbrzusze mam wrażenie, że zaraz dostanę okres jestem w pracy a w miarę możliwości chodzę do łazienki i sprawdzam...
 
Kochana fajnie by było ale chyba nie zdążę nawet :( plecy coraz bardziej bolą okresowo jedyna nadzieja, że ciągnie mnie podbrzusze mam wrażenie, że zaraz dostanę okres jestem w pracy a w miarę możliwości chodzę do łazienki i sprawdzam...
Ja tak miałam cały czas, już miałam dwie kreski na teście A uczucie jakby się okres zaczął, raz w pracy siedziałam i poczułam takie wyplywanie jak przy okresie, moja pierwsza myśl no i po ptakach, zalamlalam się polecialam do wc i okazało się że to tylko śluz. Także taki objaw nie jest jednoznaczny.
 
reklama
Ja tak miałam cały czas, już miałam dwie kreski na teście A uczucie jakby się okres zaczął, raz w pracy siedziałam i poczułam takie wyplywanie jak przy okresie, moja pierwsza myśl no i po ptakach, zalamlalam się polecialam do wc i okazało się że to tylko śluz. Także taki objaw nie jest jednoznaczny.
Pozostaje czekać :(
 
Do góry