reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Były już tutaj dziewczyny, które witały się w 1dc, a dwa tygodnie później przychodziły 2 kreseczki. Nawet bliźniaki są w drodze, a dziewczyna miała normalny okres [emoji3]!
Dziewczyny, wiem że to trochę głupie ale czy mimo miesiączki mogę być w ciąży? Niby jestem w 8dc ale drugi dzień z rzędu strasznie mnie mdli. Testu nie robiłam bo już 3 dni przed miesiączką miałam plamienia i wiedziałam że przyjdzie @. Ale ta miesiączka była jakaś dziwna, strasznie się ciągnęła przez te plamienia przed i plamienia po. Dodatkowo pierwszy raz zaobserwowałam u siebie skrzepy, podobno to normalne ale nigdy takich nie miałam. Nie wiem czy to objawy choroby? Byłam u gina miesiąc temu i robił mi USG i wszystko było w porządku. A teraz nie wiem czy na siłę szukam przyczyn moich problemów z zajściem?
 
reklama
Ja całkiem inny okres miałam przy ciąży biochemicznej... Właśnie się wydłużył, były skrzepy i dużo bardziej bolesny.
Dziewczyny, wiem że to trochę głupie ale czy mimo miesiączki mogę być w ciąży? Niby jestem w 8dc ale drugi dzień z rzędu strasznie mnie mdli. Testu nie robiłam bo już 3 dni przed miesiączką miałam plamienia i wiedziałam że przyjdzie @. Ale ta miesiączka była jakaś dziwna, strasznie się ciągnęła przez te plamienia przed i plamienia po. Dodatkowo pierwszy raz zaobserwowałam u siebie skrzepy, podobno to normalne ale nigdy takich nie miałam. Nie wiem czy to objawy choroby? Byłam u gina miesiąc temu i robił mi USG i wszystko było w porządku. A teraz nie wiem czy na siłę szukam przyczyn moich problemów z zajściem?
 
W niedziele przeżyłam istny koszmar. Nieokrślone bóle narastające tuż nad spojeniem łonowym. Leżałam na podłodze z 40 min. Zeżarłam dwie nospy, robiłam ciepłe okłady na brzuch - cuda wianki. A wszystko to tuż przed pójściem na noc do pracy... Pierwszy raz chciałam wzywać lekarza - masakra!

🙄 🙄 🙄

Dziś z rana znów ten ból. Na szczęście odpuścił i się nie rozkręcił do skali w niedziele.

Rany! Niech nigdy nie przychodzi.

Dobra lecem skosić to gniazdo bocianowe, bo trzeba dofinansować Salve 😂😂😂 i dać doktorkowi pooglądać jeszcze "młode tunele". W sumie to mi powinni za to płacić, nie jemu 🤔🤔🤔
 
W niedziele przeżyłam istny koszmar. Nieokrślone bóle narastające tuż nad spojeniem łonowym. Leżałam na podłodze z 40 min. Zeżarłam dwie nospy, robiłam ciepłe okłady na brzuch - cuda wianki. A wszystko to tuż przed pójściem na noc do pracy... Pierwszy raz chciałam wzywać lekarza - masakra!

[emoji849] [emoji849] [emoji849]

Dziś z rana znów ten ból. Na szczęście odpuścił i się nie rozkręcił do skali w niedziele.

Rany! Niech nigdy nie przychodzi.

Dobra lecem skosić to gniazdo bocianowe, bo trzeba dofinansować Salve [emoji23][emoji23][emoji23] i dać doktorkowi pooglądać jeszcze "młode tunele". W sumie to mi powinni za to płacić, nie jemu [emoji848][emoji848][emoji848]

Ginekolog?
 
reklama
Zrób jeszcze rano !![emoji4]
Ja po południu też miałam słabsze tym bardziej jeszcze przed terminem @
Już za późno. Zrobię wieczorem. Wtedy łatwiej mi nie korzystać z WC z 2h. Jutro termin @. Jakby nie przyszła i były by dwie kreski chodz już tracę nadzieje. To wkoncu zaświeciło by słońce
 
Do góry