reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.
 

Załączniki

  • C5457956-305B-41F7-9884-A8369A318BB3.jpeg
    C5457956-305B-41F7-9884-A8369A318BB3.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 164
Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.

Gratulacje! [emoji3590]
 
Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.
Cudownie! Jest piękna kresunia 😉
 
Oooo gratulacje!
Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.
 
Dziekuje!! Boje sie strasznie.. najbardziej chodzi mi po glowie ta pozamaciczna bo ten jajnik boli :( chyba dopoki nie dowiem sie czy wszystko jest tak jak powinno to nie dam rady sie cieszyc.. badan oczywiscie nie zrobie bo gdzie w wielka sobote :D wszystko zamkniete. Musze do wtorku wytrzymac.. i oby wszystko bylo dobrze.. w macicy i wgl.
 
Dziekuje!! Boje sie strasznie.. najbardziej chodzi mi po glowie ta pozamaciczna bo ten jajnik boli :( chyba dopoki nie dowiem sie czy wszystko jest tak jak powinno to nie dam rady sie cieszyc.. badan oczywiscie nie zrobie bo gdzie w wielka sobote :D wszystko zamkniete. Musze do wtorku wytrzymac.. i oby wszystko bylo dobrze.. w macicy i wgl.
Mnie tez meeega bolał jajnik. Potem zaczęło podbrzusze :) jest okej :) wiec spokojnie :*
Gratulacje ❤️
 
Dziekuje!! Boje sie strasznie.. najbardziej chodzi mi po glowie ta pozamaciczna bo ten jajnik boli :( chyba dopoki nie dowiem sie czy wszystko jest tak jak powinno to nie dam rady sie cieszyc.. badan oczywiscie nie zrobie bo gdzie w wielka sobote :D wszystko zamkniete. Musze do wtorku wytrzymac.. i oby wszystko bylo dobrze.. w macicy i wgl.

Gratuluję pozytywnego testu. W cyklu którym się udało mnie jajnik bolał przed terminem miesiączki i jeszcze ponad 2tygodnie po terminie poszłam do lekarza z najgorszymi myślami pewna ze pozamaciczna, bo ból utrzymywał się przez większość czasu dnia. W ciągu tych ponad 2tygodni przekopałam cały internet oczywiście i pozamaciczna jak najbardziej pasowała. Poszłam na wizyte na NFZ i nic lekarz nie widział oprócz powiększonego jajnika, ciąży brak więc było tylko gorzej ,bo testy wychodziły pozytywne beta HCG też rosła ładnie a ból się dalej utrzymywal po tygodniu poszłam już prywatnie i na USG Pani doktor pokazała mu mojego kropka w miejscu w którym być powinien. Owulację miałam z lewego jajnika potwierdzona monitoringiem a ból był prawego może na skutek zmian hormonalnych spowodowanych ciąża i wzrostem progresteronu nie wiadomo, ale mało nie osiwialam przez ten czas. Trzymam mocno kciuki i wierzę, że u Ciebie jest wszystko dobrze:) nie zamartwiaj się na zapas stres groszkowi nie pomoze.
 
reklama
Mnie boli dokladnie ten z ktorego byla owulacja i krzyze.. sluzu nie mam zadnego ale w srodku troszke wilgotno.. niech to sie dobrze skonczy 🙏🏼
 
Do góry