reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.
Super! Gratulacje! Też miałam taką niespodziankę :D Będą piękne wspomnienia :D
 
reklama
Dziewczyny życzę Wam ciepłych, rodzinnych świąt. Oraz spełnienia wszystkich marzeń w bardzo szybkim czasie 🤱🤰😚
unnamed.png
 
Radosnych i spokojnych świąt. My od kilku dni mamy psie dziecię. Skoro nie możemy mieć swojego (mam nadzieję, że w końcu się uda) mamy psie. Ma 8 tyg. I jest naszym promyczkiem w czasie pandemii.
SAVE_20200411_222936.jpeg
 

Załączniki

  • IMG-20200410-WA0000.jpeg
    IMG-20200410-WA0000.jpeg
    81,2 KB · Wyświetleń: 61
Cycki mnie dzisiaj przestały boleć więc bedzie okres, ja od kolejnego cyklu mam zalecenie żeby brać aromek. Może zaczniemy cwiczyć?? :) podobno są jakieś cwiczenia ciabata Moniczki i pali sie na nich do 900kcl....przy takim zajeciu nie bedzie czasu myslec o ciąży :D
Wstawiam coś na poprawe humoru :D
Ja jak dziś pocwiczylam to mi tak mięsień w brzuchu przeskoczyl, że myślałam, że się już nie ruszę 🙈 w związku z tym, że ewidentnie coś zrobiłam źle i cos naciągnęłam,czekam aż to wyleczę i ćwiczę dalej ;)
 
Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.
Kreska widoczna gołym okiem, nie cień cienia. Gratulacje :D
 
reklama
Śliczna psinka [emoji7] też taką chcę, ale mamy nieregularne godziny pracy i nie chcemy zwierzątka męczyć
Aktualnie pracuje zdalnie więc idealny moment na adaptację. I tak pewnie jeszcze minimum miesiąc a potem jakoś damy radę. Ja pracuję na 3/4 etatu między 8 a 16 mąż na pełen ale w tych samych godzinach. Spacer krótki przed pracą i pewnie długi po i wieczorem przed snem znów. Damy radę
 
Do góry