reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.
Ale super [emoji3531][emoji3531] i widzisz samo się wyjaśniło teraz wizyta się odbędzie na pewno [emoji7]
 
reklama
Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.
No suuuuuper!!!! 3mam kciuki! Będzie wszystko dobrze [emoji9]
 
Wow ale super 😄 ElaStyczna gratulacje !! U mnie dziwne rzeczy ..21dc, 9dpo (wg mojego odczucia) i rano różowy śluz i kropka dosłownie 1mm krwi.
Może to implantacja bo nigdy nie miałam żadnych plamien pomiędzy ale kij tam wie. Chyba zbyt łatwo by przyszło tak hop siup pierwszy cykl i jest. Do @ 9dni zobaczymy :)
Wesołych Świąt tak w ogóle 🐥🌷🐰
 
Jaka piękna kreseczka !!![emoji7][emoji7]
Gratuluję i trzymam kciuki !!! [emoji173][emoji173][emoji173]
Dziewczyny ja nie wierze w to co sie dzieje.. mialam 2 temu sluz zarozowiony jak zawsze przed okresem i juz pisalam ze ten okres dostane.. ale nie przyszedl! Zdazylam sie swojemu wyplakac umowic do lekarza przyjac nowa taktyke i wgl. Termin miesiaczki mam na jutro.. za to zaczal mnie wieczorem bolec brzuch ale tylko z jednej strony i piersi. Piersi zawsze dzien przed okresem przestawaly mnie bolec. Jajnik myslalam ze wyrwie mi z brzucha. Dzisiaj rano dalej okresu nie ma a piersi bola.. mialam jeden jedyny test w domu.. a tu takie checa! Bo nie czuje sie na ciaze.. bardziej sie czulam pol roku temu gdy poronilam na poczatku! Jestem w 27 dc 13 dpo okolo.
 
reklama
Do góry