reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie mąż zrobił badanie nasienia mimo jego palenia papierosów wyszło wzorowo.
A co do pękania pęcherzyków to chciałabym żeby lekarz wziął mnie na oddział i poobserwował trochę może akurat to nie pęka... Szukam przyczyny wszędzie. :/
Tez bym chciala.. zeby ktos mnie przebadal i chcial przebadac z kazdej strony. Gdzie robiliscie badanie nasienia?
 
reklama
Tez bym chciala.. zeby ktos mnie przebadal i chcial przebadac z kazdej strony. Gdzie robiliscie badanie nasienia?
W enmedzie w Kaliszu :)
Ja teraz zadzwonię do lekarza mówił, że jak rok się nie uda to czeka mnie drożność. Nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać w obecnej sytuacji.
Myślę, że u mnie mąż się zgodził bo to co swoje zrobił w domu wiec nie było tyle krępacji..
 
W enmedzie w Kaliszu :)
Ja teraz zadzwonię do lekarza mówił, że jak rok się nie uda to czeka mnie drożność. Nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać w obecnej sytuacji.
Myślę, że u mnie mąż się zgodził bo to co swoje zrobił w domu wiec nie było tyle krępacji..
Nie wiem dlaczego myslalam ze jestescie z Krakowa :D u mnie Pani doktor mowila ze mam sie pojawic pol roku po poronieniu.. wiec wybieram sie za 2 tyg o ile dojdzie wizyta do skutku
 
Jedyne co to jedzenie. Bedzie więcej ananasa! I może postaram się pić więcej wody. Dziewczyny, ananas z puszki ma dużo więcej cukru, wiem o tym. Ale w tym czasach nie jeżdżę do dużych sklepów, czy taki z puszki też może być?
 
A tego nie wiem, ja dziś w biedronce wzięłam 5[emoji531][emoji2356]ake jem 3 plasterki dziennie max
Jedyne co to jedzenie. Bedzie więcej ananasa! I może postaram się pić więcej wody. Dziewczyny, ananas z puszki ma dużo więcej cukru, wiem o tym. Ale w tym czasach nie jeżdżę do dużych sklepów, czy taki z puszki też może być?
 
Oby tobie się poszczescilo! 3mam kciuki.
Ja obiecuję sobie ze w tym cyklu, zero kontroli. Zero myślenia o dziecku(tu może nie do konca). Ale na pewno żadnych testów owu, nic, null, zero.
Cycki mnie dzisiaj przestały boleć więc bedzie okres, ja od kolejnego cyklu mam zalecenie żeby brać aromek. Może zaczniemy cwiczyć?? :) podobno są jakieś cwiczenia ciabata Moniczki i pali sie na nich do 900kcl....przy takim zajeciu nie bedzie czasu myslec o ciąży :D
Wstawiam coś na poprawe humoru :D
 

Załączniki

  • 92619528_3069225336456301_7294701377559724032_n.png
    92619528_3069225336456301_7294701377559724032_n.png
    92,5 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Można co pomyśleć. Ja zastanawiam się nad joga. Wiele osób mi to poleca odnośnie choroby i starań o dzidziusia. Żeby panować nad stresem itp.
Cycki mnie dzisiaj przestały boleć więc bedzie okres, ja od kolejnego cyklu mam zalecenie żeby brać aromek. Może zaczniemy cwiczyć?? :) podobno są jakieś cwiczenia ciabata Moniczki i pali sie na nich do 900kcl....przy takim zajeciu nie bedzie czasu myslec o ciąży :D
Wstawiam coś na poprawe humoru :D
 
Do góry