reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej hej babeczki :)
Na forum jestem od dawna ostatnio jakoś w styczniu tutaj byłam. Niestety nie jestem w stanie nadrobić całej Waszej rozmowy , ale włączam się do Was od nowa :D
O mnie :D
Staramy się z mężem o drugie dziecko od sierpnia zeszłego roku z przerwą od stycznia do początku marca. Póki co narazie bezskutecznie :p . Dziś 21 DC (cykle 30-31 dni) . Postawiłam, że się do Was znów dołączę , żeby nie zwariować w tym domu ( starania w czasie epidemii są jakie są... ) Może zdrowo rozsądkowo byłoby je odłożyć w czasie, ale charakter pracy męża jest "z dnia na dzień" wyjazdowy co dodatkowo nie sprzyja poczęciu :p
A jak u Was starania w tym trudnym czasie ?
Jak sobie radzicie psychicznie? :)


Powodzenia! Na pewno się uda ❤️
 
Moja kuzynka ma bliźniaczki ze stycznia i dwójkę starszych 10 i 8 lat mówi, że jest masakra [emoji23]
Co ty zadne blizniaki [emoji1787][emoji1787][emoji1787] chociaz zawsze o nich marzylam ale jednak chyba by mnie to przeroslo tak dwoje na raz przy facecie co pracuje cale dnie [emoji28][emoji28][emoji28] jesli jednak by tak bylo to wiadomo podwojna dawka milosci ale i zaspokajania potrzeb [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Beta i progesteron w 10 dniu po owulacji. Co sadzicie? 😁😁😁
 

Załączniki

  • 20200406_140201.jpg
    20200406_140201.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 121
Co ty zadne blizniaki 🤣🤣🤣 chociaz zawsze o nich marzylam ale jednak chyba by mnie to przeroslo tak dwoje na raz przy facecie co pracuje cale dnie 😅😅😅 jesli jednak by tak bylo to wiadomo podwojna dawka milosci ale i zaspokajania potrzeb 😁😁😁

U nas to samo by było :D podziwiam matki ktore dają rade. Ja nie wiem czy jedno + psa ogarne :D

Ps. Tez zrobilam sobie owulacyjny. Bo jeszcze dwa mialam :D

IMG_20200406_140047.jpg
 
reklama
Do góry