reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jak dzis nie dostane tych wynikow bety i progesteronu to chyba zeswiruje 😡😡😡 4 dni juz minęły a ja dalej w niepokoju...chce do ginekologa sie umowic a nie wiem czy wyniki są ok i moge na spokojnie sie umawiac czy jest cos nie tak i mam na już sie umawiac....ahhh
Zrobilam jeszcze owulacyjny test. Wiem ze nic nie znaczy ale mnie uspokaja troche 😅 takiego bordo jeszcze nie mialam. Jutro powtarzam test ciazowy zeby sprawdzic czy sciemnial od piatku...moze lepiej sie poczuje w oczekiwaniu na wyniki 😅😅😅
 

Załączniki

  • 20200406_113901.jpg
    20200406_113901.jpg
    614,2 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Robiłaś testy owu po spodziewanej miesiączce czy przed? [emoji16]
Jak dzis nie dostane tych wynikow bety i progesteronu to chyba zeswiruje [emoji35][emoji35][emoji35] 4 dni juz minęły a ja dalej w niepokoju...chce do ginekologa sie umowic a nie wiem czy wyniki są ok i moge na spokojnie sie umawiac czy jest cos nie tak i mam na już sie umawiac....ahhh
Zrobilam jeszcze owulacyjny test. Wiem ze nic nie znaczy ale mnie uspokaja troche [emoji28] takiego bordo jeszcze nie mialam. Jutro powtarzam test ciazowy zeby sprawdzic czy sciemnial od piatku...moze lepiej sie poczuje w oczekiwaniu na wyniki [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Ale kobiety sobie same utrudniają. Dziś widzę moje piersi. Ogólnie już tydzień przed miesiączką zawsze piersi miałam jak napompowany do końca balon i bolało. Teraz mam lekko bolące po bokach i takie 'lejace'.
Czekam na kuriera z przesyłką.. [emoji34][emoji43]
 
Jak dzis nie dostane tych wynikow bety i progesteronu to chyba zeswiruje 😡😡😡 4 dni juz minęły a ja dalej w niepokoju...chce do ginekologa sie umowic a nie wiem czy wyniki są ok i moge na spokojnie sie umawiac czy jest cos nie tak i mam na już sie umawiac....ahhh
Zrobilam jeszcze owulacyjny test. Wiem ze nic nie znaczy ale mnie uspokaja troche 😅 takiego bordo jeszcze nie mialam. Jutro powtarzam test ciazowy zeby sprawdzic czy sciemnial od piatku...moze lepiej sie poczuje w oczekiwaniu na wyniki 😅😅😅
A pierwszy test owu pozytywny ile ci wyszedł po owu ?


Ok już widziałam odpowiedź;)
 
Hej. Dzisiaj mój 2 dc... zacznę od tego, że wczoraj jak dostałam okres z rana to popłakałam się z bólu. Nie pamietam kiedy ostatnio taki miałam ból. Wzięłam nospe, pyralginę.. siedziałam na toalecie i czekałam aż ból minie.. uwierzcie mi nie mogłam wstać, czekałam aż trochę minie. Doszłam do pokoju z płaczem szukałam ketonalu bo wiedziałam, że mam gdzieś ostatnią tabletkę. Nie wiedziałam, czy mam leżeć czy chodzić.. mama mi przyniosła butelkę z gorąca wodą i jakieś ziółka... po godzinie przeszło. Później znów nachodził ból wiec ibuprom poszedł w ruch.. ehh do czego dążę. Zawsze miałam obfite miesiączki. Dzisiaj 2 dc a ja po nocy prawie czysto, w ciągu dnia póki co jest mało... nie wiem co się dzieje co się we mnie pozmieniało. Czy któraś miała podobnie?
 
reklama
U mnie 7 po owulacji (potwierdzonej usg) zaczęły boleć piersi i po 1 dniu przestały 😅 natomiast dzisiaj 9 dni po owu oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test, biel persila :unsure: Ale Wasze kreski mnie bardzo podnoszą na duchu także czekam
 
Do góry