reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wino, ananas? Na coś konkretnie czy dla smaku. Chyba nie jestem w temacie [emoji51]
:)
Screenshot_20200404_170703_com.android.chrome.jpeg
 
Ja dziś dziewczyny termin okresu, ale nie przyszedł 🤷‍♀️Nic nie boli. Nic nie czuję. Temperatura nie spadła.
Nie chce testować dziś ani jutro. Boję się tej bieli. Poczekam czy się spóźni.
 
reklama
24dc, 10dpo, jem ananasa, pije czerwone wino ale i tak czuję że nic z tego. Mam identyczne obiawy jak miesiąc temu w tym samym czasie :(
Czy ananas ma cos w związku ze staraniem? Moze glupie pytanie ale slyszalam juz ktorąs panią że je ananasa pr
Wino, ananas? Na coś konkretnie czy dla smaku. Chyba nie jestem w temacie [emoji51]
Mialam to samo pytac 😂 a podobno w dzien przed i w dzien owulacji dobrze zjesc grejfruta podobno sprawia ze ph pochwy jest bardzoej przyjazne dla plemnikow. Ja wlasnie w tym cyklu tak zrobilam 😅😁
 
Do góry