reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny czy tutaj jest druga kreska? 1 marca ostatni @.
 

Załączniki

  • IMG_20200404_153131.jpg
    IMG_20200404_153131.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 124
Ale mnie dziewczyny mdlosci męczą, na żołądku też tak dziwnie, leze caly dzien nie mam totalnie sily. Wymiotowac sie chce a jednak nie dam rady...fatalnie sie dzis czuje...myslalam ze to pozniej takie rzeczy a nie z samiutkiego początku...nie wiem czy to już reakcja na hormony czy nie...
 
Nie jestem pewna może cień cienia cienia ale cieżko. Jesli ty widzisz to moze jest. Ja tak mialam ze na zdjeciu mega ciezko bylo widac a po 2 dniach juz grubasek wyskoczyl 🥰Powtorz za 2 dni. Powinno rozwiac watpliwosci 😉😊
Powtórzę i mam nadzieję że to jest to 🥰🥰🥰 dodam że test nie był z porannego moczu a z teraz. Dodatkowo mam uczucie mokrości na dole, szczypią sutki i najważniejsze chce mi się cały czas jeść i jeść😁😁
 
Mi jakby klucha w gardle i skręca w brzuchu jakby pusto w środku.. Naprawdę przyjdzie mi zwariować. Dziwnie się czuję albo sobie wmawiam [emoji2368] plamienia już ani śladu. 6 dni do @. Trzeba czekać i czekać. Kilka dni temu zamawiałam testy pink. W poniedziałek będą to we wtorek może spróbuję potestować.
 
reklama
Do góry