reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja też nic nie czułam jak się udało, a wcześniej przez 13 cykli czułam wszystko 😂 Także trzymam kciuki żeby i u Ciebie to był znak! 😊 Co do testu, w który dzień, to już jak uważasz. Trudno tutaj przewidzieć czy jeśli by się udało, to czy ten 1 dzień robi znaczenie 🤷🏼‍♀️
Ha ha 😁dziękuję Ci bardzo 😻 fajnie takie słowa usłyszeć i jakoś tak człowiekowi lżej od razu 😘 Nie ma okresu jest nadzieja 😁
 
reklama
Troche sie zaczynam denerwowac. Ze skonczy sie jak poprzednio. Mam bol pachwiny. W tamtym miesiacu na kilka dni przed tragedia bylo dokladnie to samo. Taki sam bol i ta sama pachwina. Czemu moze tak bolec? Czy to zwiastuje to samo?
Nie... To może zwiastować, że możesz być w ciąży i wszystko się rozciąga. A żeby poronić trzeba najpierw być w ciąży. Czyli oznaki ciąży nie zwiastują niczego złego. Czyli nie wkręcaj sobie :)
 
Dziewczyny, prosze o pomoc moze bylyscie w podobnej sytuacji. Staramy sie z mezem o dziecko od ponad roku. Maz wykonal badanie nasienia i wyszlo, ze ma malo plemnikow w calym ejakulacie ma 4.71 mln gdzie prawidlowy wynik to minimum 39, suma plemników o ruchu postepowym wynosi 22, czyli tez poniżej. Androlog powiedzial, ze maz ma zrobic fragmentacje, i wyniosla ona 17%. Mielismy umowiona kolejna wizyte u androloga, ale przez koronawirusa zostala ona przelozona na 6 maja.Zastanawia mnie czy mamy jakies szanse na naturalne poczecie.
 
Kobietki, a ja mam do Was pytanie? Ćwiczycie w przypuszczalną owulację?
Nie wiem co zrobić, ja jestem dość aktywna fizycznie i chyba wolałabym poćwiczyć, bo ostatnio już jak od owulacji byłam taka nakręcona A później się nie udawało to mówiłam kuzwa po co to itp, nie cwiczylam mówię żeby nie zaszkodzić itp, itd jak to u Was ?
Też się ostatnio zastanawiałam jak to jest z tymi ćwiczeniami 🤔. Czy można sobie robić taką Chodakowską itd?
Podbijam pytanie !
 
Nie... To może zwiastować, że możesz być w ciąży i wszystko się rozciąga. A żeby poronić trzeba najpierw być w ciąży. Czyli oznaki ciąży nie zwiastują niczego złego. Czyli nie wkręcaj sobie :)
No test pozytywny wiec przypuszczalnie jestem. Ale bol pachwiny mi same zle rzeczy przypomina. Boje sie bardzo ze ta ciaze tez strace
 
Dziewczyny, prosze o pomoc moze bylyscie w podobnej sytuacji. Staramy sie z mezem o dziecko od ponad roku. Maz wykonal badanie nasienia i wyszlo, ze ma malo plemnikow w calym ejakulacie ma 4.71 mln gdzie prawidlowy wynik to minimum 39, suma plemników o ruchu postepowym wynosi 22, czyli tez poniżej. Androlog powiedzial, ze maz ma zrobic fragmentacje, i wyniosla ona 17%. Mielismy umowiona kolejna wizyte u androloga, ale przez koronawirusa zostala ona przelozona na 6 maja.Zastanawia mnie czy mamy jakies szanse na naturalne poczecie.
Hej, ja niestety nie znam się na tym temacie. Ale szanse zawsze są 😉 już nie raz słyszałam, że przy słabych wynikach badań zaskoczyło nagle naturalnie 😉
 
Dziewczyny, prosze o pomoc moze bylyscie w podobnej sytuacji. Staramy sie z mezem o dziecko od ponad roku. Maz wykonal badanie nasienia i wyszlo, ze ma malo plemnikow w calym ejakulacie ma 4.71 mln gdzie prawidlowy wynik to minimum 39, suma plemników o ruchu postepowym wynosi 22, czyli tez poniżej. Androlog powiedzial, ze maz ma zrobic fragmentacje, i wyniosla ona 17%. Mielismy umowiona kolejna wizyte u androloga, ale przez koronawirusa zostala ona przelozona na 6 maja.Zastanawia mnie czy mamy jakies szanse na naturalne poczecie.
Kurcze nie pamiętam która z dziewczyn ale jakiś czas temu pisała, że jest w szoku bo im się udało mimo bardzo słabych plemników męża. Nazywała to wręcz cudem :)
 
reklama
Też się ostatnio zastanawiałam jak to jest z tymi ćwiczeniami 🤔. Czy można sobie robić taką Chodakowską itd?
Podbijam pytanie !
To chyba zależy od programu jaki wybieracie? 🤔
Ja ćwiczyłam skalpel, turbo spalanie i killera. I chyba tylko teraz na skalpel bym się zdecydowała po owu. On jest taki bardziej rozciągający i w miarę spokojny.
Ja nie ćwiczę regularnie tylko od czasu do czasu, żeby nie mieć cellulitu. Ale chyba bym lekarza dopytała 🤔
 
Do góry