reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Powtorzylam tesciora..wiem ze nie powinno sie o tej godzinie..
I wiecie co, widze tam slabiutka kreske.
I albo jest cos na rzeczy albo te testy sa jakieś dziwne
W ciąży wychodzą o każdej porze :) Ja robiłam z rana (24dc) i był cień cienia , powtórzyłam popołudniu i był już wyraźniejszy cień ;)
 

Załączniki

  • 20191229_074416-01-02.jpeg
    20191229_074416-01-02.jpeg
    247,8 KB · Wyświetleń: 105
  • 20191229_190531-02.jpeg
    20191229_190531-02.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 100
reklama
Dobra moje ekspertki 🤓 czy to owulacja jednak?( Na dole jest z dziś )
 

Załączniki

  • IMG_20200109_173520_HDR.jpg
    IMG_20200109_173520_HDR.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 83
Może jutro uda mi się skoczyć na badanie progesteronu. Jak będzie bardzo wysoki to będzie wiadomo czyja to wina. Jak nie będzie za tydzień ciąży z bety to przynajmniej będę wiedziała, żeby isc do gine odstawić duphaston, bo może on takie spustoszenie robi.

Kłuje mnie cały czas i promieniuje do tyłu i na pośladki czasami :( Trochę jak przy owu. Mega nieprzyjemne... tak jak piszesz...

Byłam w łazience i wydaje mi się, że mocno zsiniała mi pochwa, ale to muszę na spokojnie zobaczyć w domu. Zresztą w białym świetle nie powinno się sprawdzać takich rzeczy podobno :(
Hmm pochwa? Mnie to właśnie jak zaszła zsinialy ale wargi sromowe.
Mnie właśnie naszły myśli, ze co ja sobie wyobrażam, ze ledwo odstawiłam antykoncepcję i myśle sobie, ze zajdę w pierwszym cyklu? Ze pewnie kilka miesięcy starań przede mna a ja już fantazjuje 🤪 odwaliło moc totalnie! 🙈🙈🙈 jak żyć? 🤪
Po anty niby łatwiej zajść, a nóż się uda, mnie się udało.
 
reklama
Do góry