reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No niby tak ale mam wrażenie, że próbowałam wszystkiego nawet zniknęłam z forum nie zapisywałam nic w kalendarzyku. Oczywiście ktoś może mnie wyśmiać wiem, że są dziewczyny które starają się o wiele dłużej i tej nadziei nie tracą :)

Daraa ja w tym mcu podchodziłam na luzie ale nie dlatego ze sobie to wmówiłam ale dlatego ze poprostu zapomniałam o tym ze względu na obecna sytuacje. Ciekawe czy to pomoze ;)
 
Powinnas brać duphaston po owulacji skoro masz taki niski progesteron
4 dni po spodziewanej @ wtedy tez zaczelam plamic i pojechalam do szpitala beta byla tylko 23 no i ten progesteron 0.4. Ogolnie test robilam 8 dni wczesniej i byla delikatna kreska a w dniu spodziewanej @ mocna...myslalam ze wszystko bedzie dobrze a tu takie cos
 
4 dni po spodziewanej @ wtedy tez zaczelam plamic i pojechalam do szpitala beta byla tylko 23 no i ten progesteron 0.4. Ogolnie test robilam 8 dni wczesniej i byla delikatna kreska a w dniu spodziewanej @ mocna...myslalam ze wszystko bedzie dobrze a tu takie cos
Musisz sprawdzić progesteron po owulacji, w drugiej fazie cyklu.
 
Mi wyszedł dzisiaj pozytyw ale blada ta kreseczka póki co no i jestem po dwóch biochemicznych pod rząd więc nie nastawiam się na razie na nic. Pozostaje czekać jak się sytuacja rozwinie.
A masz gdzieś w pobliżu Diagnostykę? Oni pobierają krew normalnie, robiłam w środę. Bierzesz dupka?
Trzymam kciuki żeby było dobrze, Twoja sytuacja jest analogiczna do mojej, trzecia ciąża obstawiona lekami praktycznie od pozytywnego testu.
 
reklama
Do góry