reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jak dopiero za 3 dni owu to raczej trzeba jeszcze działać
Tak, tak. Nie odpuszczamy 😉
Dziś rano były boboseksy. Ochota jeszcze jest, ale wstrzymamy się do poniedziałku, żeby wzmocnić plemniki 😁 to będzie dzień przed owu.
Na razie testy owulacyjne wychodzą tak:
Screenshot_20200321-153914.png
 
Tak przy okazji zapytam. Zaszlam w ta 1 biochemiczna ciaze w cyklu po odstaqieniu antykoncepcji. Progesteron byl 0,4 jesli dobrze zobaczylam. To straaasznie nisko. Czy przy biochemicznych tak bywa czy jaki moze byc powod? 2 lekarzy nie widzialo w tym problemu..nawet uwagi nie zwrocili powiedzieli ze tak bywa i ze mam sie nie przejmowac, jestem mloda i szybko zajde w zdrowa ciaze jednak zastanawia mnie czemu progesteron taki niski i czy nie bedzie z nim problemu ponownie... co do norm w moim laboratorium nie byly podane niestety no ale 0.4 jak na to ze bylam w ciazy to wydaje mi sie ze nisko. Poronilam 4 dni po spodziewanej @
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny a jak mnie nie było to ile z Was zobaczyło pozytyw? :) pochwalcie się [emoji3526]
Mi wyszedł dzisiaj pozytyw ale blada ta kreseczka póki co no i jestem po dwóch biochemicznych pod rząd więc nie nastawiam się na razie na nic. Pozostaje czekać jak się sytuacja rozwinie.
 
Mi wyszedł dzisiaj pozytyw ale blada ta kreseczka póki co no i jestem po dwóch biochemicznych pod rząd więc nie nastawiam się na razie na nic. Pozostaje czekać jak się sytuacja rozwinie.
A czy jest możliwość wykonywania bety? Bo nawet się nie orientuje ale chyba nie ma co się narażać :/
 
E tam zobacz ile dziewcyzn tutaj tez nie :) nie jesteś sama tylko ci co im
Się udało są bardziej wodoczni:) głowa do góry
No niby tak ale mam wrażenie, że próbowałam wszystkiego nawet zniknęłam z forum nie zapisywałam nic w kalendarzyku. Oczywiście ktoś może mnie wyśmiać wiem, że są dziewczyny które starają się o wiele dłużej i tej nadziei nie tracą :)
 
reklama
A w którym dniu cyklu ten wynik?
Tak przy okazji zapytam. Zaszlam w ta 1 biochemiczna ciaze w cyklu po odstaqieniu antykoncepcji. Progesteron byl 0,4 jesli dobrze zobaczylam. To straaasznie nisko. Czy przy biochemicznych tak bywa czy jaki moze byc powod? 2 lekarzy nie widzialo w tym problemu..nawet uwagi nie zwrocili powiedzieli ze tak bywa i ze mam sie nie przejmowac, jestem mloda i szybko zajde w zdrowa ciaze jednak zastanawia mnie czemu progesteron taki niski i czy nie bedzie z nim problemu ponownie... co do norm w moim laboratorium nie byly podane niestety no ale 0.4 jak na to ze bylam w ciazy to wydaje mi sie ze nisko. Poronilam 4 dni po spodziewanej @
 
Do góry