reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Może za późno zaczynałaś robić albo za wcześnie kończyłaś? Ja zaczęłam robić od razu po @ i robiłam aż sie nie pojawiły dwie krechy, a jakby się nie pojawiły to robiłabym do kolejnej @. Tak zresztą zalecał tez lekarz. Te orientacyjne terminu podane w internecie są orientacyjne. U mnie owulacja przyszła w 23 dc.
Być może, ale teraz na razie nie kupuję, lecimy na żywioł. W poniedziałek mam gina, może zleci mi jakieś badania bo ileż to można się starać?!
 
reklama
Hej dziewczyny. Dziękuję za tak dużo odezwu, to straszne wiedzieć że tyle nas jest cierpiących ale raźniej wiedzieć że nie jestem nienormalna płacząc od 3 dni w poduszkę.....
Ale zbieram się powoli...
Przykro mi że tak wiele was.... Nas..... W tym tygodniu dostało @. To cholernie niesprawiedliwe!!!!
Ale tak jak piszecie... Może będziemy miały prezenty na Święta? :)
 
Ja robiłam pierwszy cykl te z allegro i nie miałam pozytywu [emoji1745] owulacja wg apki była 13dc, a 11 i 12dc miałam dużo śluzu i bolały mnie jajniki, więc może i była? Jednak potwierdzenia nie mam, bo w ciąży nie jestem [emoji85]
Jeszcze na początku moich starań też kupiłam sobie cały pakiet testów owu z allegro, ale nigdy mi nie wychodziły więc już więcej nie kupowałam [emoji1745]
 
Ja głupieje... 12dpo test negatywny, piersi wczoraj odpuściła a dzisiaj bolą ze zdwojoną siłą... Brzuch to samo...2dni nie bolał dzisiaj znowu ciągnie. Śluz mnie zalewa... Mało tego! Czułam promieniujący ból do uda... A teraz wieczorem zauważyłam, że piersi nie dość że są większe to pojawiły się żyłki.... No i mówię rano do męża, że śmierdzi kiełbasą... A on, że nie jadł kiełbasy.. Kawę pił [emoji23] @ na pt
 
Hej dziewczyny. Dziękuję za tak dużo odezwu, to straszne wiedzieć że tyle nas jest cierpiących ale raźniej wiedzieć że nie jestem nienormalna płacząc od 3 dni w poduszkę.....
Ale zbieram się powoli...
Przykro mi że tak wiele was.... Nas..... W tym tygodniu dostało @. To cholernie niesprawiedliwe!!!!
Ale tak jak piszecie... Może będziemy miały prezenty na Święta? :)
To nie wyrok! [emoji3590] Nie można się paoddawać chocby nie wiem jak ciezko było. Można odpuscic cykl się zresetować i wrócić ze zdwojoną siłą [emoji7][emoji120][emoji177]
 
Ja miałam tanie z allegro i pięknie mi pokazały więc u mnie się sprawdziły [emoji7]
Dziewczyny, przeprowadziłam eksperyment. Zrobiłam w tym samym momencie test owulacyjny tanioszek z Allegro i droższy z Rossmana. 11 dzień cyklu. Na tanioszku nic, biało, a na rossmanowym widoczna cienka kreseczka. Chyba więcej tych tanich nie kupię [emoji85][emoji86]
 
U mnie był mega pozytyw więc się sprawdziły...
Tak to wyglądało [emoji4]
Ja myślę, że one mogą być nieco mniej czule. Nie wiem jeszcze czy wykryją pik, mam nadzieję, że tak [emoji846] będę dalej sprawdzać i dam znać [emoji1] a w sobotę mam gina, zobaczymy co on powie [emoji6]
20200114_211320.jpeg
 
reklama
Ja mam te tanie z allegro i właśnie dzisiaj mi wyszedł pozytyw, jestem w szoku bo ostatnio białe testy były. Jestem w pierwszym cyklu stymulacji, widać leki podziałały. Pytanie jeszcze czy pęknie pecherzyk.
Ja myślę, że one mogą być nieco mniej czule. Nie wiem jeszcze czy wykryją pik, mam nadzieję, że tak [emoji846] będę dalej sprawdzać i dam znać [emoji1] a w sobotę mam gina, zobaczymy co on powie [emoji6]
 
Do góry