reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Coś jest dziwnego.... Test który robiłam wczoraj przed krwawieniem ok. 3/4 godz szybciej wyszły dwie kreski co prawda ta druga jest słaba ale jest... Jak myślicie błąd czy może jednak jest
Moim zdaniem zalany. Zreszta jak widzisz 2 kreski to czemu zastanawiasz sie nad tym 1 testem a nie zrobisz kilku. Ja zeby uwierzyc zrobilam 4 i mialam pewnosc w tym elektroniczny ktory raczej nie klamie
 
reklama
To super że coś zaczyna się dziać, może akurat to TEN cykl [emoji848] BARDZO Ci tego życzę [emoji173][emoji173]
Wiem wiem ze to jeszcze nie ten moment ale jestem w szoku [emoji33] że w ogóle coś się zaczyna dziać bo od 8 miesiecy to pierwszy raz [emoji2960][emoji4] zobaczyłam tą drugą kreseczkę a w piątek i tak monitoring zobaczymy co będzie. [emoji123][emoji123]
 
Coś jest dziwnego.... Test który robiłam wczoraj przed krwawieniem ok. 3/4 godz szybciej wyszły dwie kreski co prawda ta druga jest słaba ale jest... Jak myślicie błąd czy może jednak jest
Może powtórz test? Krwawienie się rozkręciło? A może to była ciąża biochemiczna, długo spóźnił Ci się @?
 
reklama
Rety.... Ja chyba nie dotrwam do tego czasu..... Już po tym roku myślę że będzie taki dzień kiedy będę musiała powiedzieć sobie dość, bo nie zniosę tego. Płaczę od trzech dni i nie mogę się pozbierać. Ile masz lat???? Podziwiam Cię.... To już szmat czasu
Znam to, też tak czasem
Ja taki test miałam przez ok 3/4 dni aż do owulacji ale może u Ciebie będzie szybciej
A u mnie kreseczka stopniowo ciemniała w zeszłym miesiącu, a teraz po prostu biało. Dziś 11 dzień cyklu, więc już powinno się coś pojawiać. Może te Chińskie testy są kiepskie? Chyba kupię te z doz, żeby porównać ;)
 
Do góry