reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Mam 32 lata. Staramy się o drugie dziecko. O córkę staraliśmy się raptem pół roku [emoji1745]
Rety.... Ja chyba nie dotrwam do tego czasu..... Już po tym roku myślę że będzie taki dzień kiedy będę musiała powiedzieć sobie dość, bo nie zniosę tego. Płaczę od trzech dni i nie mogę się pozbierać. Ile masz lat???? Podziwiam Cię.... To już szmat czasu
 
Dziewczyny ja mam dzisiaj 10 dc cykle mam 28 lub 30 dniowe dzisiaj zrobilam test owulacyjny i czy on oznacza że zbliża sie owulacja ?
 

Załączniki

  • 20200304_093722.jpg
    20200304_093722.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny 4dzien spóźnia się @ i robiłam test dzień przed i w dzień @ i była biel możliwe że teraz bym zobaczyła dwie kreski? Boję się trochę kolejnego rozczarowania. Chwilami pobolewa mnie lewy a później prawy jajnik, piersi tak bolesne że dotknąć się nie da. Rzadko mi się spóźnia zazwyczaj 1 dzien max 2
Mi wyszedl test juz 4 dni przed misiaczka a w jej dzien miesiaczki bardziej pozytywny. Ogolnie najlepszy jest elektroniczny test bo nie trzeva sie dopatrywac jakiejs ukrytej kreseczki
 
Hey dziewczyny, u mnie 23 dzień cyklu, owulacja była 20.02. albo 21.02., załączam zdjęcie testów owu. Boboseksow mało niestety... W piątek ma być @. Nie wiem jak się czuję, trochę na okres, ale trochę inaczej. Myślę, że sobie wmawiam ciążę Hehe [emoji28] mam dużo śluzu jakby płodnego i boli mnie brzuch jak na okres. Piersi zawsze zaczynają mnie bolec zaraz po owu, tym razem zero bólu aż do wczoraj. Więc czekam niecierpliwie. Myślę że będę testować jak się spóźni @ około 2-3 dni... Może w niedzielę [emoji3526] test już zakupiłam, bo zawsze, gdy mi się spóźniała @ wypadała niedziela i musieliśmy szukać apteki dyżurującej, a za granicą cudem jest znaleźć dyżurująca aptekę w pobliżu, a jak dzwonisz dzwonkiem i zamiast leków na jakąś śmiertelną chorobę prosisz o..... test ciążowy to babki mordują wzrokiem hahaha [emoji23]

Kto testuje niedługo? Zobacz załącznik 1087427
Wyglada ze owulacja byla. U mnie tez malo przytulasow a w dzien owulacji nawet nie bylo a sie udalo 😁😁😆 powodzenia zycze
 
Coś jest dziwnego.... Test który robiłam wczoraj przed krwawieniem ok. 3/4 godz szybciej wyszły dwie kreski co prawda ta druga jest słaba ale jest... Jak myślicie błąd czy może jednak jest
 

Załączniki

  • IMG_20200304_090912.jpg
    IMG_20200304_090912.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 156
reklama
Coś jest dziwnego.... Test który robiłam wczoraj przed krwawieniem ok. 3/4 godz szybciej wyszły dwie kreski co prawda ta druga jest słaba ale jest... Jak myślicie błąd czy może jednak jest

A czy ta druga kreska była w wymaganym czasie odczytu wyniku testu?
Myśle, ze jeśli pojawiła po dłuższym czasie to albo wynik negatywny albo zrób test jeszcze raz. W każdym razie na pewno jest nieważny.
 
Do góry