reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Niestety nie pamiętam Twoich poprzednich postów ale skoro się tam zapisałas to były jakieś problemy do tej pory. Ja bym chyba skorzystała, każda dodatkowa opinia może być na + chyba
Zapisałam się bo wyszły złe wyniki nasieni
Niestety nie pamiętam Twoich poprzednich postów ale skoro się tam zapisałas to były jakieś problemy do tej pory. Ja bym chyba skorzystała, każda dodatkowa opinia może być na + chyba
Zapisałam się ze względu na słabe wyniki nasienia..pisałam o tym ale chyba na innych staraczkach 😉
 
reklama

Załączniki

  • 20200218_051947.jpg
    20200218_051947.jpg
    796,1 KB · Wyświetleń: 137
Dziewczyny a u mnie 24 dc ale tak mnie boli dziś brzuch i jajnik z którego była owulacja. Martwię się że to już tak na okres [emoji17]
 
Na doszłam dopiero chyba w 48 dc [emoji16]
Dziekuje Wam Dziewczyny! @Verona26 brakowalo Cię tu na forum [emoji3590] Napisze Wam jak u mnie objawy, bo zrobiłam test dwa dni przed spodziewana @, ale żyły na piersiach zobaczyłam dzisiaj i O MATKO, wcześniej tak nie było [emoji136] plus ciągniecie w podbrzuszu jak na okres, ale wczoraj i przedwczoraj, dziś jakby ustąpiło :) narazie zostanę tu i jutro rano zrobię drugi test i betę:) p.s. Kiedy powinno się iść do lekarza?
 
Hey u mnie 17 dzień cyklu, owu była około 12 dnia i powiem szczerze, że czuję się paskudnie. Zmęczona, boli mnie głowa i mam wrażenie, że się nie udało. Było bardzo mało boboseksow (3 razy w dni płodne)... Do okresu jeszcze 8-10 dni, a ja już czuję się jakbym jutro miała dostać ta wredna @. [emoji205]
Gratuluję wszystkim II kreseczek! :)
 
reklama
Hey u mnie 17 dzień cyklu, owu była około 12 dnia i powiem szczerze, że czuję się paskudnie. Zmęczona, boli mnie głowa i mam wrażenie, że się nie udało. Było bardzo mało boboseksow (3 razy w dni płodne)... Do okresu jeszcze 8-10 dni, a ja już czuję się jakbym jutro miała dostać ta wredna @. [emoji205]
Gratuluję wszystkim II kreseczek! :)
Nie załamuj się, za szybko na jakiekolwiek objawy :). Skup się na czymś innym i nie myśl za dużo o cyklu, pomaluj, poczytaj, pospaceruj.
U mnie podobnie, 13 dni do @ i słaby nastrój dziś, może po prostu taki spadek poziomu hormonów po owulacji. A 3 razy to wcale nie musi być za mało :).
 
Do góry