reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja tez widzę Czekamy na poranne dobre wieści [emoji173][emoji4] [emoji4]
Hej w dalszym ciągu nie ogarnelam dodawania postów tutaj, jestem dzień przed okresem zrobiłam kolejny test czy teraz coś widać??
dalej nie ogarnelam dodawania postów przez co tez dodaje go tutaj dzisiaj zrobiłam kolejny test czy nadal nie widać nic i mi się tylko wydaje?
 
Ostatnia edycja:
A ja wam cos pokaze. Zrobiłam wczoraj betę i 129,80 więc test kreski powinny być identycznie ciemne - test najczulszy 10. Tak wygląda zdjęcie wiadomo kreska ciemna ale kurcze wydaje się że przy najczulszym ona powinna już być mega ciemna.

Pisze to do dziewczyn które robią test kilka dni przed i sie załamują. Nie zalamujcie się może po prostu beta jeszcze nie zaczęła rosnąć albo jest niewystarczającą na test!
 

Załączniki

  • received_615342445918112.jpeg
    received_615342445918112.jpeg
    36,5 KB · Wyświetleń: 139
A ja wam cos pokaze. Zrobiłam wczoraj betę i 129,80 więc test kreski powinny być identycznie ciemne - test najczulszy 10. Tak wygląda zdjęcie wiadomo kreska ciemna ale kurcze wydaje się że przy najczulszym ona powinna już być mega ciemna.

Pisze to do dziewczyn które robią test kilka dni przed i sie załamują. Nie zalamujcie się może po prostu beta jeszcze nie zaczęła rosnąć albo jest niewystarczającą na test!
A probowalas z ciekawosci owulacyjny test zrobic? Tez powinna gruba krecha byc :D
 
reklama
Do góry