reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mnie to juz wkurza ten cykl dalej @ nie widac kiedy ja wkoncu dostane chyba oszaleje
A ile już czekasz? Jak beta ujemna, to leć do Gina po progesteron na wywołanie. Nie ma co się męczyć. @ zniweluje stężenia hormonów i poczujesz się lepiej + zaczniesz myśleć o kolejnym cyklu i kolejnych staraniach co też poprawi Twoje samopoczucie.
 
reklama
A odnośnie kobiecego libido i chęci na sex - dziś na Fejsie mi mignęła reklama środka o nazwie WIMIN. Stosowała któraś? I czy nie wpływa to jakoś niekorzystnie na płodność?

Taki pobudzacz dla kobiet.
 
Pół roku staramy się i mam PCOS.
Dziwię się mojemu lekarzowi że biorę tylko lamette na owulacje jak wy tutaj z tego co piszecie bierzecie więcej lekow ale w poniedziałek idę na pierwszą wizytę do kliniki niepłodności i zobaczymy
Ja rowniez mam pcos i wlasnie co dziewczyny pisza to ja to chyba mam jakiegos zlego lekarza albo nie wiem mnie gin wyslalam do ppradni leczenia nieplodnosci i teraz musze isc na badania hormonalne
 
Mam nadzieję że będzie dobrze. Ale chciałam juz przystapic do starań w tym cyklu, tym bardziej że może gg normalny. Okres się skończył więc warto działać do początku Ale mój cycek mówi mi stanowcze NIE! Nie wiem co robić. Boję się że zajde A okaże się że będą zmiany nowotworowe i wtedy będzie problem [emoji25] jestem w kropce!
A nie masz opcji, żeby iść prywatnie na samo usg piersi? Specjalista zrobi porządne usg i powie Ci co to jest?
 
Hej laski.
Ja dziś byłam u lekarza ze względu na ten guzek w piersi(choć już sama nie wiem czy on jest w piersi czy na zebrach) Nie śpię po nocach, płacze. W sumie rodzinny nie powiedział nic, mam skierowanie na usg. Dał tylko nadzieję że jeśli chodzi o niego to myśli że to jakiś wlokniak bądź torbiel, mówił że mam się nie stresować Ale tak się nie da. Iść prywatnie dopiero 16.01 także wtedy będę wiedziała coś więcej. Boję się że będę musiała zawiesić starania na jakiś czas [emoji52] Oby to nie było coś groźnego, bo w głowie mam już czarny scenariusz [emoji25]eh...
Nie martw się to na pewno torbiel, sama miałam na piersi i się wchłonęła.
 
Czy choruje ktoś na niedoczynność tarczycy? dziś odbieram wyniki ft3 i 4 i anty TPO i nie bardzo wiem jakie wartości są prawidłowe. Może ktoś pomóc w tej kwestii?
Ja mam niedoczynność. Na blogu dr Magdy, fajna endokrynolog ma profil na IG tam są normy. Sama się w tym nie orientuję. Ze swoją Endo jestem w kontakcie SMS jeśli chodzi o wyniki (robię co 4 tyg. ) pisze jej co mi wyszło,a ona odp czy zmieniamy dawkę czy zostaje.
 
reklama
Do góry