reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja dziś 25 dc, @ ma nadejść 12stego,ale czuję się jakby już się zaczęła lub miała zacząć lada moment. Piersi bolą jak nigdy, podbrzusze również, do tego zmęczenie, do tej pory nie miewalam zbytnio pms, a teraz czuję się kiepsko, przypisuje to jednak tabletkom na tarczyce które biorę drugi miesiąc. Wydaje mi się że teraz gdy je biorę, będę ciężej znosić ten czas przed że względu na hormony. Wcześniej pewnie ich brakowało,więc i objawy by słabsze ;)
No więc nie testuje, tylko cierpliwie czekam na nadejście @ ale wiadome, nadzieja w tyle głowy jest :) to będzie emocjonujący weekend dla wielu z nas :D
Po tabletkach na tarczycę możesz czuć się tylko lepiej, albo bez zmian, jeżeli dawka jest za mała. Nie możesz czuć się gorzej. Przede wszystkim tabletki na tarczycę nie wpływają na PMS :) Sama biorę euthyrox od kilku lat i już wiele się naczytałam o tym! Nadzieja jest, może masz właśnie objawy czegoś innego niż @ :)
 
Mam nadzieję że będzie dobrze. Ale chciałam juz przystapic do starań w tym cyklu, tym bardziej że może gg normalny. Okres się skończył więc warto działać do początku Ale mój cycek mówi mi stanowcze NIE! Nie wiem co robić. Boję się że zajde A okaże się że będą zmiany nowotworowe i wtedy będzie problem [emoji25] jestem w kropce!
Nie będziesz musiała niczego zawieszać! Niczym się nie przejmuj! Wszystko będzie dobrze!
 
Cześć dziewczyny jestem nowa i na wstępie pozdrawiam wszystkie forumowiczki i gratuluje przyszłym mamusiom :) Mam tez takie pytanie, miała pojawić się dziś @, regularnie przychodzi dzisiaj jej nie było jeszcze więc zrobiłam test z Rosmana wyszedł negatywny. Nie mam żadnych oznak na przyjście @ tak jak dotychczas. Jedyna różnica to taka że od dwoch dni mam strasznie metaliczny posmak w ustach. Nie wiecie czy to może być jakiś baby objaw? Może jutro zrobić test z krwi? Co myślicie? Dodam że staramy sie z mężem od 3 lat i nic....
Niektóre kobiety mówiły o metalicznym posmaku w ustach. Teoretycznie test z Rossmanna jest czuły od 10, więc bardzo czuły. W dzień @ powinien już pokazać coś, chociaż cień. Jak nie dostaniesz @ w ciągu kilku dni, to idź na badanie krwi betaHCG dla pewności :)
 
Mam nadzieję że będzie dobrze. Ale chciałam juz przystapic do starań w tym cyklu, tym bardziej że może gg normalny. Okres się skończył więc warto działać do początku Ale mój cycek mówi mi stanowcze NIE! Nie wiem co robić. Boję się że zajde A okaże się że będą zmiany nowotworowe i wtedy będzie problem [emoji25] jestem w kropce!
Nic sie nie martw na zapas mozesz sie starac a tu w miedzy czasie sie wszystko wyjasni i nie mysl za duzo o tym wiem ze to trudne ale chociaz sprobuj martwiwnie w niczymci jie pomose
 
@ powinna przyjść w piątek.... jak nie będzie to w sobotę rano test....
Cycki wielkie jak nie moje 🙈 poza tym nic nie boli, nie ciągnie, nie kłuje... w niedziele miałam mini różowe plamienie (może zagnieżdżenie?)...
Ale dzisiaj peklam... tak po prostu.... czytam dziewczyny którym się udało i cieszylam się z tego cholernie...naprawdę.... a mimo wszystko zaczęłam ryczeć jak wół... 😭 i tak od około 3 godzin sobie popłakuje....
Czekam... niecierpliwie, ale czekam... a jak inne Staraczki nasze kochane? ❤
Czuję się dokładnie tak samo jak Ty kochana i bardzo mocno Cię teraz ściskam. Ja dziś pół dnia z zapuchniętymi oczami chodziłam od płakania, z tym, że od filmu wczorajszego haha Trzymam za Ciebie kciukasy :)

U mnie pojawiła się tkliwość piersi, jak przed chwilą zdjęłam biustonosz przed kąpielą to myślałam, że umrę z bólu. Nie bolały tak bardzo jak były w staniku. Ciągnęły jak podnosiłam ręce do góry. Teraz już jakoś się unormowało i jak nie dotykam ich to nie bolą, ale jak teraz sobie siedzę to czuję takie ukłucia w piersiach. Czasami też ukłuje mnie w podbrzuszu. Termin @ mam 12-15.10 (miałam wcześniejszą owulację w tym miesiącu).

Czekam cierpliwie i wcinam Rafaello.
 
Hej laski.
Ja dziś byłam u lekarza ze względu na ten guzek w piersi(choć już sama nie wiem czy on jest w piersi czy na zebrach) Nie śpię po nocach, płacze. W sumie rodzinny nie powiedział nic, mam skierowanie na usg. Dał tylko nadzieję że jeśli chodzi o niego to myśli że to jakiś wlokniak bądź torbiel, mówił że mam się nie stresować Ale tak się nie da. Iść prywatnie dopiero 16.01 także wtedy będę wiedziała coś więcej. Boję się że będę musiała zawiesić starania na jakiś czas
emoji52.png
Oby to nie było coś groźnego, bo w głowie mam już czarny scenariusz
emoji25.png
eh...
I nie panikuj, naprawdę nie warto aż tak się tym zadreczac. Choć wiem, że to nie jest łatwe. Sama już zegnalam się z tym swiet
Jest on na samym dole pod piersią lewa. Jest pod skórą. Na skórze nie mam zadnych zmian. Gdyby nie to że przed okresem bolay mnie piersi j je dotykania nawet bym o tym nie wiedziała. Raczej nie boli, może przy dotyku delikatnie. Trochę się przesuwa Ale sama nie wiem czy to to czy mój cycek
emoji58.png
ciężko stwierdzić. Jest dość twardy Ale wydaje mi się że przed @ był troszkę większy albo już mi się wydaje. Trochę za załamalam.
Nooo to tak
Jest on na samym dole pod piersią lewa. Jest pod skórą. Na skórze nie mam zadnych zmian. Gdyby nie to że przed okresem bolay mnie piersi j je dotykania nawet bym o tym nie wiedziała. Raczej nie boli, może przy dotyku delikatnie. Trochę się przesuwa Ale sama nie wiem czy to to czy mój cycek [emoji58] ciężko stwierdzić. Jest dość twardy Ale wydaje mi się że przed @ był troszkę większy albo już mi się wydaje. Trochę za załamalam.
No to to pewnie ropien albo torbiel... Nie martw się naprawdę ❤️ ja wiem, że łatwo się gada bo sama odwalilam taka histerie jak zaczęłam czytać w internecie, że mąż nie wiedział czy pogotowie wzywać czy co... Będzie wszystko dobrze zobaczysz!
 
Mam nadzieję że będzie dobrze. Ale chciałam juz przystapic do starań w tym cyklu, tym bardziej że może gg normalny. Okres się skończył więc warto działać do początku Ale mój cycek mówi mi stanowcze NIE! Nie wiem co robić. Boję się że zajde A okaże się że będą zmiany nowotworowe i wtedy będzie problem [emoji25] jestem w kropce!
Boże kochana NIE MOŻESZ WMAWIAĆ SOBIE NOWOTWORU !!! Staraj się normalnie tak jak miałaś się starać a cyckiem się nie przejmuj w tej kwestii. Później będziesz żałowała, że zmarnowałaś cykl, a okaże się, że to jakaś głupia torbiel, którą ma każda z nas.
 
reklama
Do góry