reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Marcia niewiele niestety ale walczę dalej:-)
Lekarz przepisał mi duphaston 2x1 od 16 do 25dc i tak przez 3 mce, niestety niezadobrze się po nim czuję, w środę skończyłam pierwsze opakowanie.
A właśnie mam pytanie do dziewczyn przyjmujących duphaston, czy po 25dc odstawiacie lek czy najpierw robicie test?
Czy przypadkiem nie jest tak, że jeśli się go odstawi niewiedząc jeszcze o ciąży można poronić? - takich opinii się doszukałam w necie i nie wiem czy są zgodne z prawdą (gin kazał odstawić i czekać na @ a jak się nie pojawi robić test)
 
reklama
Miało być dziś pozytywnie, a tu coś się mi w aucie popsuło. Później wzięłam się za prasowanie i żelazko szlak trafił... eh
W dodatku tak mi się chce spać że masakra, nawet kawa nie pomogła.
 
nareszcie , to w koncu bede wiedziała kiedy luteine wziąć

kasia świetny obrazek.

Ania powiem ci ze zalezy co sie chce kupic. bo ta promocja nie łaczy sie z innymi wiec tylko te przecenione i ja kupiłam 2 bluzki, sukienke, bolerko dla Patrycji, 2 paczki skarpet, kilka par majteczek fajnych i jakies tam pierdoły to zapłaciłam 170 zl a jak podliczyłam ceny regularne to bym musiała 550 zł zapłacic. sukienka normalnie kosztowała 149 a ja ja kupiłam za 20 zł wiec super. bielizna jest przeceniona wiec uwazam ze warto zajrzec

wow, to rzeczywiście fajne promocje:tak: uwielbiam takie zakupy:-D dużo kupić, mało wydać....
 
góralka chyba wszyscy takie zakupy lubia, grunt to na cos takiego trafic
wuka a dlaczego przepisał ci dupka( tak tu nazywamy ten lek) i przypomnij mi jak długie masz cykle bo wiesz ze to jest progesteron ktory podawany przed owulacja moze ja powstrzymac? dlatego pytam ilo dniowe masz cykle bo były juz przypadki ze dziewczyny mialy zalecenie od lekarza zeby brac w konkretnym dc a okazywało sie ze to jeszcze przed owulacja i dupa. moja gin kaze go brac po owulacji tzn ona mi zawsze kaze obserwowac sluz i od dnia w którym jest go najwiecej nalezy doliczyc 3 dni zaczac brac progesteron. i wtedy wychodzi ze zaczyna sie brac zaraz po owu bo sluz tez jest przed owulacja bezposrednio. chyba jasno napisałam
ania w szmateksach t mozna takie perełki kupic ja tez lubie
 
Dokładnie!!! ja uwielbiam ubierać się w szmateksach :-)
Ooo to trafiłam w temat :-D Byłam dzisiaj w lumpeksie i zakupiłam mega ciepły sweter/golf H&M za 10zł a w sklepie pewnie był po 119zł. To już chyba 4 rzecz H&M, którą tam kupiłam prawie za grosze w świetnym stanie, jak z wieszaka w sklepie :happy2: Bardzo lubię szmateksy, a rzeczy stamtąd należą w większości do moich ulubionych ciuszków :-)

Wuka, jakie masz dolegliwości po Duphastonie? Ja też go biorę. Oczywiście robię test zanim go odstawię, czyli jeśli biorę 10dni to 11ego robię test. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej zrobić wtedy Betę bo pewniejsza. Na co przepisano Ci Duphaston?
 
Ostatnia edycja:
Nanncy gratuluję zdobyczy :) mnie sie udało ostatnio udało upolować kożuszek z New Looka. Drogi był bo 45 złotych ale watro było :D

marcia ten na dole dzisiejszy :-)

IMG_0039[1].jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
annie - owu się zbliża:tak:


Ja też lubię szmateksy, mam jeden ulubiony. Nie jest może najtańszy, bo babka ma połowę nowych ciuchów z metkami, ale można się zaopatrzyć w naprawdę fajne ciuchy. :tak:
 
Do góry