reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki forever!

reklama
WIOLU Pytanie moje trochę retoryczne, bo myślę, że nie będę mieć siły na ponad to, co sobie zaplanowałam hehe, ale bardziej o jedzenie mi chodzi :)
 
wiesz to wszystko zalezy od tego czy bedzie duzo dzieci , czy towazystwo lubi mieso czy warzywka ?
mam np fajny i szybki przepisy na salatki , jedna ryzowa, a druga z piersia kurczaka. podobno dobre.
koreczki mozna zrobic ...
 
czuję się jak nowo narodzona, w ciągu 24h pochłonęłam książkę 420stronicową;))),

jejuś Maja popłakuje, bidulka zmęczona jest, chciałam ją zabrać dziś do przychodni ale już numerków/miejsc nie było....muszę jutro od rana dobijać się do przychodni

gazu dalej niet, ktoś ma pomysł na szybki obiad????
 
Dzieci żadnych, ograniczyłam przyjęcie do dziadków i mojej domowej gromadki :) Nie mam zdrowia i siły, żeby z większą ilością rodziny imprezować i NIE CHCĘ ;) No właśnie z piersią kurczaka robię!! :D To jest standard! Ryżowe to moja mama często robiła, a teście raczej nie tkną :/ Nad koreczkami myślałam, ale bawienie się z ciasteczkami to już wystarczy hahaha :) Wymyśliłam, żeby zrobić sałatkę owocową, to przynajmniej Ola mi zje :))) Wiesz co bym chciała - coś fajnego mięsnego zrobić....hmmmmm dla tych mięsożerców hmmm
:*
 
:-D:-D:-D
WIOLUNIU :*:*:*:*:*:*:*:* Zdjęcia Franiowe obejrzałam i stwierdziłam, ze nie mogę tak długo, bo mi się niebezpiecznie zachciewa :eek::-) Jaki On jest CUDNY :)))) i ten pojazd! U la la......na taką brykę to bym sama poleciała :-D))))


KUOTU :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Mój Ty najmilejszy i jedyny!
Pisz, pokazuj, marudź i kochaj mnie wiecznie!!! :-):-):-)))))))
 
reklama
Kout a może szybka i lekka sałatka???bierzesz kalafiora, myjesz, kroisz drobno, zasypujesz dużą ilością koperku świeżego, ciut soli i pieprzu i majonez do odpowiedniej konsystencji i gotowe;)))
a jeśli chodzi o mięcho, to może kurczak pieczony w piekarniku???ja robiłam tak,że pierw serwowałam paróweczki w cieście francuskim, a potem wrzucałam do nagrzanego piekarnika udka w przyprawach, w międzyczasie na stole były sałatki i ciasto, sałatka owocowa zawsze;))) a na końcówkę kurak był gotowy;)))

choć powiem Wam,że ostatnio byliśmy w pizza hut i mieli tam fajną zakąskę, łatwą do zrobienia w domku: kupujemy placuszki do tortilli, ser żółty, musztardę rosyjską (tą z ziarnkami), aromatyczną szynkę i majonez do dipu- smarujemy tortillę musztardą, kładziemy szynkę i serek, zawijamy, możemy posmarować jajkiem rozstrzepanym i posypać sezamem, kroimy na 3-4 części taki rulonik i zapiekamy, bierzemy dalej tą samą musztardę i mieszamy z majonezem- i mamy dip;))) pychota!!!!
 
Do góry