reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Witam Was Dziewczyny.
Byłam na staraczkach majowych, ale niestety się nie udało. Podczytywałam Was od dawna. Tak więc mam 22 lata, od 1,5 roku jestem mężatką. Od 2,5 nie zabezpieczamy się, od czerwca zeszłego roku staramy się bardziej. Dzisiaj jestem w 15 dc. 11 czerwca miałam spore szanse na owu, jak powiedziała ginka. Dzisiaj jestem w 5 dpo i bardzo źle się czuję, bardzo mocno boli mnie brzuch jak na @ i w dodatku zmęczenie i rozbicie jak na początku choroby. Czy też tak macie?
 
reklama
Emm..a jak tu was czytam,to teraz mój P. z kolei szaleje i pewnie dziś znowu boboseksy będą,i to raczej intensywne. Boo...dostałam na urodziny od niego ...wibrator, olejek do masażu erotyczny SMAKOWY- karmelowy:szok: i taką piękną siatkową haleczkę... I już mi dzisiaj zapowiedział "hot night".:zawstydzona/y::-p Może nie powinnam się takimi rzeczami chwalić na forum,ale nie mogłam się powstrzymać...:-D:sorry2::zawstydzona/y:
No, zdecydowanie nie powinnaś :no: bo tylko zazdrość w koleżankach wzbudzasz:-D mam nadzieję, że noc brzemienna w skutki będzie;-):tak:
 
colormania witaj wśród czerwcowych staraczek :tak: Co do twoich objawów,to nie pomogę..bo ja tak raczej nie mam.:no: Ale może któraś z dziewczyn podpowie.;)
OneMoreTime dzięki, to właściwie wczoraj taka zabawa fajna była :-) Ale to nie wyklucza w żadnym wypadku dzisiejszej kontynuacji.:-D:-D
Poza tym,to pobolewa mnie brzuch jak na @,więc spora szansa,że jutro przyjdzie...:-( Ale byłby to o tyle plus,że wiedziałabym ,że niepokalanek pomógł i "przywrócił" mi te zwariowane cykle z powrotem do 28-dniowych. Zobaczymy. Bardziej wolałabym,żeby @ miała roczny urlop już,ale... no cóż.:sorry:
 
a robicie nóżki do góry i poduszka pod pupę po?

images
oczywiście bez przesady :-)

:-D:-D:-D może odrobinę pupa w górę, ale nie aż tak wysoko;-)

Witam nowe staraczki
happy.gif

Emalia, trzymam kciuki za II na kolejnym teście
biggrin.gif
. Ja poprzednio robiłam test w dzień, gdy powinnam dostać @. I nie od razu wyszło. Dopiero po jakichś 5 minutach pojawił się cień cienia
yes2.gif
 
Ostatnia edycja:
a robicie nóżki do góry i poduszka pod pupę po?

images
oczywiście bez przesady :-)

Ja robiłam w czasie pierwszych staranek, ale nie tak wysoko - tylko poduszka pod pupą i nogi na ścianie ;-) Dzięki takiej pozycji wszystko wypływa trochę później, więc potencjalnie może ona mieć zalety ;-)

olapalo a twoje cykle to ile trwaja?

U mnie jest tak, że przed pierwszą ciążą musiałam brać luteinę żeby mieć @, a cykle miałam bezowulacyjne. Przy pierwszych staraniach od razu byłam na stymulacji. Po ciąży miałam przez jakiś czas bardzo regularną @, ale potem zaczęła się rozregulowywać, pojawiły się plamienia. Teraz jest tak, że czasem mam normalną @, a czasem tylko mniej lub bardziej nasilone plamienia zamiast @. Miewam też plamienia śródcykliczne. W tej chwili jestem w 31 dc i jest to mój trzeci dzień plamień - tzn. rano jeszcze były, ale teraz już ich nie widać. To są takie drobne plamienia - śluz zmieszany z brązowymi niteczkami. Powinnam za jakiś czas zatestować, ale powiem szczerze, że zupełnie mnie do tego nie ciągnie :baffled: Już tyle razy się rozczarowałam, że mam mega niechęć do oglądania I po raz kolejny. Myślę, że poczekam sobie jeszcze z tydzień i poobserwuję moje samopoczucie - jak na razie odczuwam lekkie mdłości, ale pamiętam, że zdarzały mi się też czasem tuż przed @ (zwykle ostrą @), no i tak jak pisałam - mam katar, który ścieka do gardła i on też może powodować lekki odruch wymiotny, odbierany przeze mnie jako mdłości. Poza tym czuję się osłabiona i śpiąca (dziś nie mogłam się rano zwlec, a po południu spałam ze 2h jak zabita). Mam lekkie bóle w podbrzuszu, chociaż zupełnie nie jak na @ - raczej takie ostre, krótkotrwałe kłucia lub rozciąganie do pachwin. Nie chcę się nakręcać, bo potem I kreska na teście bardziej boli..
. Już niedawno pisałam, że przy pierwszej ciąży test w dniu spodziewanej @ wyszedł mi negatywnie i dopiero tydzień później doczekałam się II, więc tym bardziej wolę poczekać...

Ja tam też nie spotkałam się z takimi badaniami, ale bardzo często spotykam się ze stwierdzeniem,że zbyt częste stosunki wpływają niekorzystnie na jakość nasienia, że w okresie starań należy współżyć minimum 3 razy w tygodniu,najlepiej co 2 dni,żeby plemniczki zdążyły się wyprodukować i żeby było ich wystarczająco dużo :) eh...zobaczymy jak to będzie.

Ja myślę, że coś jest w tym powstrzymywaniu się od przytulanek przez jakiś czas - przed badaniem nasienia jest powiedziane, że musi być zachowana abstynencja przez zdaje się min 3, max 5 dni (ale głowy nie dam za te liczby, bo badaliśmy mojego M 4 lata temu :sorry:).


Witam Was Dziewczyny.
Dzisiaj jestem w 5 dpo i bardzo źle się czuję, bardzo mocno boli mnie brzuch jak na @ i w dodatku zmęczenie i rozbicie jak na początku choroby. Czy też tak macie?

Ja sobie zapisuję dzień po dniu jak się czuję, żeby potem na przyszłość wiedzieć jak to było w cyklach nieudanych, a potem w cyklu udanym :tak: Tzn. zaczęłam od tego cyklu, bo dopiero w tym zaczęliśmy staranka, ale mam postanowienie kontynuowania tego, bo to potem będzie dobrym zimnym prysznicem na przyszłość :confused2: Widzę, że 15-16 dc miałam niewielkie plamienie - kilka kropli żywej, czerwonej krwi, potem brązowej, potem 17-18-19-20 dc ból w podbrzuszu, trochę jakbym tam miała kamień, promieniowanie do pachwin, ból skupiony w centrum. Potem 22 dc kłujący ból z lewej strony w podbrzuszu, potem taki sam ból w centrum, w pewnym momencie czułam też "ciągnięcie" lewego jajnika i miałam ogólne odczucie ćmienia jak na @, ale o wiele słabiej. Pojawiła mi się też wtedy ogromna senność wieczorem, która utrzymuje się do dzisiaj (31 dc), chociaż dziś już odczuwam ją z przerwami przez cały dzień. 23 dc to uczucie rozciągania w pachwinie i pojawienie się lekkich mdłości (trwają do dziś). 24 dc to krótkotrwałe "łaskotanie" w podbrzuszu przy szybkim chodzie. 28 dc zaczęło mnie suszyć, jak przed @ - muszę pić dużo wody, a potem czuję się napęczniała. 29 dc pojawiło się plamienie (śluz z brązowymi niteczkami), które trwało do dzisiejszego poranka. 29-30 dc ostre kłucia w lewym i centralnym podbrzuszu. To tak mniej więcej tyle jeśli chodzi o moje bóle w tym cyklu ;-)

Poza tym,to pobolewa mnie brzuch jak na @,więc spora szansa,że jutro przyjdzie...:-( Ale byłby to o tyle plus,że wiedziałabym ,że niepokalanek pomógł i "przywrócił" mi te zwariowane cykle z powrotem do 28-dniowych. Zobaczymy. Bardziej wolałabym,żeby @ miała roczny urlop już,ale... no cóż.:sorry:

Ból jak na @ często towarzyszy wczesnej ciąży, więc to jeszcze niczego nie przesądza :-D
 
Kobietki mam do Was pytanie z innej beczki... właśnie myślę gdzie by wyskoczyć z mężem na "wakacje" i wpadło mi kilka ofert wakacyjnych w oczy na gruponie.
Któraś z Was może korzystała z czegoś takiego na gruponie, lub na innym tego typu serwisie?
 
Moniqa juz spieszę z odpowiedzią :) na gruponie raz i na gruperze też kiedyś wykupiliśmy właśnie takie wakacje w Rewalu. Było suuuper! Obsuga absolutnie świetna nam się trafiła, nie jak myślałam "za połowę ceny to pewnie z połową jedzenia" nie! było świetnie i polecam tym bardziej że sama transakcja jest sprawna, wcześniej rezerwujesz tel, później kupujesz gruper, przelew, wydruk, jeszcze raz dzwonisz potwierdzić termin, i jedziesz z samym wydrukowanym kodem. Nie wypowiem się na temat zagranicznych przez zakupy grupowe bo nie testowałam ale z moich wakacji byłam bardzo zadowolona, no i z ceny też bo trafiliśmy na -50 % :)
 
moniqa ja tez bylam kilka razy z grupona. ja tam zawsze szukam wyjazdow weekendowych do palacykow:)

olapalo to juz mi przypomnialas te twoje cykle b wczesniej wspominalas tym:) a pis bli w cyklu i dolegliwosci naprawde dokladny;) a moze beta? tak pytam choc ja nigdy tego nie robilam

wiecie testwac bede we wtoek jak nie dstane okresu. od czwartku wieczrem mam takie bole brzucha jak przy @ ale ja nrmalnie nie mam czegos takieg przed @, dopiero w trakcie. do tego wczoraj i dzis mialam kilkakrtnie taki bol jajnika jak przy owulacji, wczoraj prawy dzis lewy, takie klucie i ciagniecie. co wy na to?
 
reklama
beti ja właśnie dzisiaj miałam ból brzucha jak na @,a kilka dni temu takie bóle jajników podobne,jak opisałaś...:szok: Z tym,że jednego dnia bolał mnie lewy,a następnego prawy.:sorry: Nie sądzę,że mogły to być objawy ciąży, bo na to stanowczo za wcześnie...ale może faktycznie "coś"...??? Kurde,miałam się nie nakręcać...:wściekła/y: ALe nie mogę się powstrzymać.:-D
 
Do góry