reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Wiesz, tak mi się przypomniało, że czytałam gdzieś, iż zdarza się mieć dwie owulacje, tzn. w odstępie kilku dni pękają 2 pęcherzyki w jednym cyklu...nie wiem, czy u Ciebie tak jest, ale może być szansa na bliźniaki:-) ;-)co Ty na to?
 
reklama
Dziewczyny,dzięki za opinie ;-)
lamorela to wygląda na to,że jednak jest dość spora szansa na bliźniaki.:tak::tak:
Ja też uciekam,bo mi się oczka kleją....dokończę tylko meksykańską sałatkę i zmykam do łóżka.P. już się położył,ale on musi ok. 6 rano wstać,więc mam nadzieję,że się wyśpi.Ja mogę pospać dłużej.:-p Buziaczki i dobrej nocy wam życzę.:*
P.S. Pewnie z samego rana będę testować..dam wam znać.;-)
 
OneMoreTime w 20, cykle mam ok. 30 dniowe, śluz płodny miałam od 12 do 15, potem przerwa, a teraz powrót. Temperatury niestety nie mierzę bo termometr mi się popsuł, a nowy nie działa i nie miałam kiedy podjechać zwrócić.
Na wszelki wypadek nie zaszkodzi wdrożyć wieczorne staranka - jesli to ovu to szkoda przegapić,a jesli nie....to przynajmniej miło spędzony wieczór we dwoje ;)
 
Przytulanki są zawsze mile widziane. Jak dziś popatrzyłam na moje zaznaczenia, przy wykresie (w którym jest ostatnio tylko śluz), to stwierdzam, że normę robimy za parę par:-D Dobranoc dziewczyny:-) owocnego testowania;-)
 
Kobietki dziękuję za pomoc :tak: Może uda mi się coś jutro wybrać, bo mam kilka opcji. Trzeba sobie w końcu odpocząć :tak:


Jutro w końcu zmierzę temp mam nadzieję, że będzie wysoko. Zaznaczyłam na enpr, że owu miałam ale pewna nie jestem. Staranka były, więc co ma być to będzie.



czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Naaatiszon-13.06
B
eti - 18.06 18.06.
Ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
Karotka00 - 17.06 20.06
Staraczka13 - 20.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
 
reklama
Witajcie :-D

U mnie dziś 32dc, brak bóli w podbrzuszu (chociaż w 29, 30 dc miałam takie kłucia jak opisywałyście), na razie też nie zaobserwowałam
dalszych śluzowo-brązowych plamień (skończyły się wczoraj wczesnym popołudniem - trwały razem 2,5 dnia). Znowu mam mdłości - nie mogę się pozbyć wrażenia, że jestem podatna na taką autosugestię :baffled: Co pomyślę o mdłościach, to zaraz je czuję, a jak skupiam się na czymś innym, to wszystko w porządku :crazy: Zmierzyłam sobie rano temperaturę i przypomniały mi się z wielką siłą poprzednie staranka - pierwsza myśl - nie chcę testować, bo nie chcę znowu tego wielkiego rozczarowania, które przeżywałam wtedy wielokrotnie :zawstydzona/y: Poza tym nie chcę uświadomić sobie, że znowu muszę chodzić po lekarzach, robić badania, znowu przechodzić przez to wszystko :no: Przepraszam, że w kółko o tym samym piszę, ale jestem przerażona taką wizją :-(


Linki do wątków o objawach potwierdzonej ciąży:
http://zdrowie-kobiety.pl/forum/index.php?action=printpage;topic=103.0
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?f=25&t=7755


ewka358 - przytulam mocno! Pamiętaj, nowy cykl - nowe szanse!!!!!

emalia - powtórzyłaś test?????

karotka00 - testowałaś????
lamorela - od razu w bliźniaki celujesz? no ładnie, ładnie ;-) Też myślałam, że fajnie byłoby mieć od razu dwójkę lub trójkę (odpada problem dalszych staranek ;-)), ale jednak łatwiej ogarnąć jedno dziecko, a to i tak mega męczące. Chociaż nie ukrywam, że jak córka już trochę odchowana, to znowu myślę o ciąży mnogiej :szok::-D Tylko wiesz, bałabym się tego, że starsza córka byłaby trochę odrzucona przez bliźniaki, bo one siłą rzeczy ze sobą by się głównie integrowały :sorry2: Zresztą u mnie w rodzinie nie ma żadnych bliźniaków nawet 2 pokolenia wstecz, więc myślę, że co najwyżej szansa byłaby przy sztucznej stymulacji ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry