reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Witam wszystkie, u mnie pogoda do d..y:no:. Pada,, jest paskudnie. Do tego mam kaca i spałam 4 godziny. A trzeba do pracy iść...

Olapalo, kurczę, coś mi się nie wydaje że takie plamienie to @. Miałaś tak już kiedyś? No ale nigdy nie wiadomo z nami kobietami... Ja nadal trzymam mocno kciuki i oby to było plamienie implantacyjne, i żebyś jutro zobaczyła piękne dwie kreseczki. Tego Ci z całego serca życzę. A mdłości dalej masz?

U mnie test owulacyjny wykazał dziś wzrost estrogenu, więc dzisiaj muszą być boboseksy i testuje dalej do piku LH. Jeśli wszystko będzie ok to owu powinna przyjść równo w 14 dc:szok:! Boże, nigdy tak nie miałam! Jak popatrzycie na moje wykresy to była tak w 16-18 dniu! Trzymajcie proszę kciuki za piękną owu w tym cyklu!:-)

Mouse znowu bladzioch dzisiaj na teście?! To fasolka:-)!!! Ale super!!! Trzymam&&&&&&& za poniedziałkową betkę.
 
reklama
ola z jednej strony mogło być to plamienie implantacyjne i jesteś w ciąży stąd te mdłości itd.

aczkolwiek gdyby spojrzeć na to ze strony temperatury to chyba ciut za niska jak na ciążę, chociaż czasami tak się zdarza, że tempka niska a dziewczynom wychodzą II kreski.

szkoda, że nie mierzyłaś tempki przez cały cykl wtedy by było widać jaką masz temperaturę podstawową i czy był skok.

zatestuj z ciekawości jutro z rana i zobaczysz co jest grane.


dziś w nocy obudził mnie silny ból brzucha, identyczny miałam 2 cykle temu i po 10 dniach była owulacja, oby to była dobra prognoza :tak:
 
żabucha napewno owu bedzie idealna!!!!!tego Ci życze:) ja jesczce nie wierze,dopiero jak bedzie przyrost w poniedzilek:)dziewczyny czy spa(masaze ,kapiele) nie zaszkodzą w ewentualnej ciazy?mam dzisija urodzinki i skarbek zabiera mnie na relaksik:)sama nie wiem.
 
Mouse żadnych masaży, żadnych zabiegów!!!:no: Jestem kosmetologiem i pracuje w medispa. Do 12 tc żadnych zabiegów!!! To bezwzględne przeciwwskazanie. Może być kąpiel, manicure lub pedicure też może być. I to tyle.... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!:-)
 
Hey Kobietki :-D U nas już słonce grzeje, więc zapowiada się kolejny upalny dzień...
Życzę Wam miłego dnia. Ja dziś w planach mam sprzątanie :-D


Mouse wszystkiego najlepszego!




czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Ewka358 - 18.06
- @
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)

Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
Moniqaa -26.06 -
@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Mroowka - 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
Staraczka13 18.07 18.07
 
Karola, a no ba ja taki głuptak jestem. Mam w domu zestaw testów, to nie mogę ich zostawić w spokoju :wściekła/y: Leżą, patrzą na mnie...
W tym dniu takiego wyniku raczej można było się spodziewać,dlatego jakoś nie specjalnie mnie to załamało. Za to ulżyło mi :tak:

Karola
daj koniecznie nam znać jakie wieści przyniósł monitoring. Trzymam kciuki za pęcherzyki, oby ładnie rosły &&&&&&&&&&&&&
 
Hej laski..:-)
mouse wszystkiego naj naj naj naj i spełnienia marzeń!!:-)
żabucha a tak z ciekawości,czemu nie można masaży w ciąży?:confused: Zawsze myślałam,że to raczej niegroźne,a wręcz zdrowe...
moniqaa haha :-D ja mam dokładnie tak samo...Wiem,że nie powinnam testować, bo i tak lipa,ale nie..mam hurtową ilość testów,to sobie porobię,bo mi się nudzi i ciekawska jestem...też ich w spokoju zostawić nie mogę.
A skoro o testach mowa,to dziś przyszły owulacyjne....50 sztuk.:sorry2: I teraz nie wiem czy mam je robić,bo nie wiem czy jestem w ciąży,czy to znowu durny długaśny cykl,czy co...:no:
 
reklama
Do góry