reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

mouse to wychodzi 3-4 tc , wiec chyba mozna juz gratulowac fasolki:-)!

staraczka najpierw zobacz w jakim momencie cyklu bada sie rozne hormony, bo nie wszystkie mozesz isc i sprawdzic w ten sam dzien, np.: progesteron powinno sie sprawdzac po owu. Fsh mozesz chyba zrobic i estradiol. Moze zrob tez tsh ale lh to chyba za wczesnie. Sprawdz
 
Ostatnia edycja:
reklama
staraczka [/B]najpierw zobacz w jakim momencie cyklu bada sie rozne hormony, bo nie wszystkie mozesz isc i sprawdzic w ten sam dzien, np.: progesteron powinno sie sprawdzac po owu. Fsh mozesz chyba zrobic i estradiol. Moze zrob tez tsh ale lh to chyba za wczesnie. Sprawdz

Poczytałam troszkę - na tym forum jest wątek o badaniach hormonalnych. Wyczytałam, że badania o których pisałam robi się w 3dc i w 14dc (około owulacji) o później w 21dc testosteron progesteron i coś tam jeszcze :confused: Te ostatnie chce zrobić napewno, bo mam co do nich pewne wątpliwości i wole to skontrolować zawczasu. Ale nie do końca rozumiem :-) te fsh i lh. Czy jest sens robić te badania bez monitoringu... i jaką wiedzę one mi dadzą. Albo czy jeśli badam je to czy nie powinnam przy okazji jeszcze czegoś zrobić? Szkoda mi trochę kasę wywalić jeśli to głupota z mojej strony, że porywam się te badania... :confused:
 
mouse gratulacje, już ci życzę spokojnych 9 miesięcy!:-)
staraczka, ty pracujesz w szkole lub w przedszkolu? Czy coś mi się pomieszało?
Grill idealny, delikatny wiaterek, piersi grillowane z bagietką czosnkową:-)
 
mouse gratulacje, już ci życzę spokojnych 9 miesięcy!:-)
staraczka, ty pracujesz w szkole lub w przedszkolu? Czy coś mi się pomieszało?
Grill idealny, delikatny wiaterek, piersi grillowane z bagietką czosnkową:-)

Napewno coś ci się pomieszało ;-) Ja również nadal nie wyrabiam :cool2: Ale przedszkole to karola chyba ;-) Jej tam kichają w tym przedszkolu o ile się nie mylę. Lamoela ale ciebie chyba nigdy nie pomylę - gotowanie i dużo no wiesz :cool2:
 
Faktycznie! Karola z przedszkola! Kurcze, mam cichą nadzieję, że choć się nie staraliśmy to coś wyszło. Patrzenie na testy z jedną kreską jest na prawdę dołujące (nie żebym teraz robiła, a ostatnia @ się spóźniała i zrobiłam z nadzieją)
 
reklama
Lamorela - ja dziś przyglądałam się Twojemu wykresikowi i myślałam sobie "NO NIE, TEJ TO SIĘ NIE MOŻE NIE UDAĆ" serio :) Życzę z całego serca i wierze, że pyknie tym razem. A tak na marginesie to ty mówiłaś, że miałaś to co ja, czyli tą wątróbkę i wogóle?
 
Do góry