reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

hej!
Czytam Was od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś postanowiłam się dopisać.
To nasz pierwszy cykl starań i mam nadzieje, że szczęśliwy.
Ja mam prawie 27 lat, a mój A kończy 30 lat 9 lipca, czyli byłby idealny prezent dla niego!
Okres miałam 6.06, wiec do owulki jeszcze chwila, ale już dziś zacznę robić podchody, bo mój tak jak wiekszość facetów tu na forum nie jest ogierem chcacym robic to 5 razy dziennie... Sama musze go namawiac :-(

Dopisuję się poniżej do listy i trzymam kciuki!
A i proponuje, zeby nawet jak nastanie lipiec, to moze tu cały czas bedziemy, zeby sie wspierac?

czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Naaatiszon-13.06
B
eti - 18.06 18.06.
Ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
Moniqaa -30.06 -@ 01.07 (znając życie testować będę już 25.06)
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
staraczka13 - 20.06 20.06
madziolina_p- 04.07 może ok 5.07
 
reklama
madziolina_p - witaj! z tego co piszesz to jesteśmy na podobnym etapie cyklu:) My starania zaczęliśmy już wczoraj (bo mój M z kolei taki niecierpliwy że trudno było mu nie ulec ;) ) i planujemy kontynuować co 2 dni (żeby plemniczki się zregenerowały odpowiednio) intensyfikując starania w momencie kiedy testy owulacyjne wyjdą pozytywne :) dziś robiłam test o 11 - wyszła kreseczka testowa ale dużo jaśniejsza od kontrolnej, dlatego wieczorem powtórzę test,żeby zobaczyć czy ovu się zbliża. Jutro mam też wizytę u gin - chcę zapytać o jakieś badania hormonalne które mogłabym zrobić,żeby potwierdzić czy wszystko ok.
Życzę powodzenia!
 
Hejka. Wstałam dzisiaj o 6 ( choc do 1 oglądałam Kabareton) siknęłam testa, nic nie zobaczyłam i poszłam spać dalej. Wstałam o 10 patrze na testa a tu...


!
 
madziolina_p - witaj! z tego co piszesz to jesteśmy na podobnym etapie cyklu:) My starania zaczęliśmy już wczoraj (bo mój M z kolei taki niecierpliwy że trudno było mu nie ulec ;) ) i planujemy kontynuować co 2 dni (żeby plemniczki się zregenerowały odpowiednio) intensyfikując starania w momencie kiedy testy owulacyjne wyjdą pozytywne :) dziś robiłam test o 11 - wyszła kreseczka testowa ale dużo jaśniejsza od kontrolnej, dlatego wieczorem powtórzę test,żeby zobaczyć czy ovu się zbliża. Jutro mam też wizytę u gin - chcę zapytać o jakieś badania hormonalne które mogłabym zrobić,żeby potwierdzić czy wszystko ok.
Życzę powodzenia!

No to super, możemy się wspierać.
Ja narazie nie bawię się w żadne testy owu itp, bo to nas pierwszy cykl starań. Mam nadzieje, że nie będzie ciężko, choć żyjemy w stresie i w biegu, a wiem, że tak żyjąc ciężko jest zajść w ciążę, więc trzeba się trochę uspokoić!
 
reklama
Hejka. Wstałam dzisiaj o 6 ( choc do 1 oglądałam Kabareton) siknęłam testa, nic nie zobaczyłam i poszłam spać dalej. Wstałam o 10 patrze na testa a tu...


!
Ale czad:) ja niestety miałam podobnie w poprzednim cyklu...test wyszedł negatywny ale zapomniałam go wyrzucić-zostawiłam na umywalce. Po trzech godzinach go znalazłam i miał wyraźne II. Strasznie się podekscytowałam i zrobiłam sobie wiele nadziei. Na drugi dzień pobiegłam na betę i zostałam sprowadzona na ziemię- ciąża wykluczona. Dwa dni później przyszła @... Dlatego w moim przypadku odczytanie testu po czasie okazało się błędne. Ale wiele dziewczyn tutaj na forum miało odwrotnie- test wyszedł im po dłuższym niż w ulotce czasie i w wielu przypadkach okazało się że jest ciąża - oby było tak również u Ciebie :)
 
Do góry