reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Hej dziewczyny! Ale narobiłam :szok: I krecha!! No jak!! Później na spokojnie poczytam co tam popisałyście i się odezwę teraz nie mam możliwości. Piszę na szybko, nawet nie przyszło mi na myśl, że tak wierzycie w moje II krechy. :-)

czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Naaatiszon-13.06
B
eti - 18.06 18.06.
Ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
Moniqaa -30.06 -@ 01.07 (znając życie testować będę już 25.06)
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
staraczka13 - 20.06 20.06
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane jestem. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu siostra (chrzestna małego) przyjechała na chwile. Udało jej sie załatwić opiekę do małego. Potem po 21 zjawiła sie moja psiepsióła( ale ona miała tak późno być bo miała dzisiaj monitoring). Generalnie nie było dzieci ale jakoś się tak potoczyło że mi nerwy troche przeszły :)
 
Pozazdrościć... u mnie to niestety ja ciągnę mojego faceta do łóżka... do czego to doszło...:szok: słynny "ból głowy" przechodzi na facetów:-D
Właśnie dlatego postanowiłam włozyć trochę serca w wystrój sypialni. Eh...wiecie jak to jest z tym seksem w czasie starań-trochę traci swój urok. Bo gorzej jest kiedy robi się to kidy akurat trzeba a nie kiedy sie che.. przestaje być spontaniczny i namiętny a zaczyna być zaplanowany i dyktowany głosem rozsądku. Dlatego postanowiłam umilić te starania...chociaż w taki prosty sposób. No i mój mąż po powrocie do domu jak to zobaczył to odebrał to jako natychmiastowe zaproszenie ;-) i od razu przeszliśmy do starań po południu nie czekając na wieczór ;-)
 
Witam :-D

Dziś 31 dc, czekam na rozwój sytuacji.

Czytam o Waszych M i widzę, że nie jestem jedyna... Myślałam, że tylko ja muszę robić podchody, a czasem nawet 'zmuszać' faceta do przytulanek! U mnie niestety bez tego nie byłoby szans na bobasa, bo mamy taką średnią miesięczną, że gdyby to była ocena na studiach, to byśmy nie zdali lub ledwo zdali ;-) Przed pierwszym dzieckiem ja chciałam o wiele częściej, ale mój M ma taki temperament jaki ma i jest to nie do przeskoczenia (a czasem siedzi do późna i zbiera mu się na amory jak ja już umieram ze zmęczenia)!!! Po urodzeniu dziecka uznałam, że nie będę już naciskać, bo skoro on nie chce, a ja już mam dzidziusia, to mogę odpuścić - 'oziębiłam się' i żyliśmy sobie w rytmie M. Ale teraz jak ruszyliśmy ze starankami (choć 'nieoficjalnie', bo nie rozmawialiśmy o tym wprost), to znowu muszę zacząć robić różne podstępy i walczyć z 'bólem głowy' M.:no:

emalia - cieszę się, że jednak nie było tak źle!!!
 
Witajcie! Sporo dziewczyn widzę przybyło więc serdecznie witam Was!
Nie było mnie dwa dni i tylko "do nadrobienia".. Narazie jakoś jeszcze udaje mi się odciągnąć myśli odstaranek bo to dopiero 8 dc i ciśnienia nie ma więc wczoraj pomagałam mężowi doprowadzać ostatni pokój po malowaniu do porządku, potem takie sobotnie krzątanie... Emalia82 wiem co znaczy przygotować się na imprezkę i później się rozczarować. Ale wiesz co zaobserwowałam, że ludzie są nieżyczliwi, nawet rodzina. Kiedy mieszkaliśmy kątem w mieszkaniu rodziców to jakoś tak ze współczucia chyba :) tyyylu było przyjaciół, Ale kiedy postanowiliśmy budować dom to nagle Ci wszyscy, którzy tak się oferowali z pomocą gdzieś się ulotnili, i zostaliśmy z mężem sami z 12-stoma miesiącami jakie bank nam dał na oddanie budowy do użytku:szok:
Daliśmy radę! bez snu prawie ale daliśmy i wiecie że od kiedy mamy swój wymarzony domek stawiany w pocie własnego czoła to jakoś dziwnie.... nie mamy tych wszystkich "pseudoprzyjaciół". Tylko garstka rodziny i prawdziwych bliskich została i umie się z nami cieszyć z tego. A piszę dlatego, że dokładnie w dniu urodzin naszej córki, w grudniu zaprosiliśmy wszystkich na parapetówkę - przyszło 3 z 30 osób, a jedzenie przez tydzień czasu jadł nasz pies... Więc zmodyfikowałabym powiedzenie, bo "Prawdziwych przyjaciół poznaje się - kiedy lepiej Ci się układa..." Szkoda że nie wiedziałam wczoraj to bym wpadła heh bo do Wro mam tylko godzinkę drogi :)
Mrówka podzielam twój gust! Właśnie wczoraj rozścieliliśmy nasz nowy fioletowy dywan :) heh i czekamy na zamówione łóżko beżowo/venge do sypialni, więc kolorystycznie mamy podobnie :) może się wyśpię wreszcie bo do tej pory na wersalce katujemy kręgosłupy..
 
Karotka! o komu się pochwalisz jak nie nam! hehe przecież nikt tak jak My Ci nie pożyczy: Najbardziej udanych boboseksów na świecie!! a swoją drogą oj gorrrąco chyba będzie! uprzedź sąsiadów żeby się wcześniej ewakuowali z mieszkań! :-D
staraczka13 a Ty nam więcej tak nie rób kurcze, bo wiesz że my tu na forum wszystkie chyba słabe serca mamy...
olapalo bo faceci to wiesz jednak troszkę inna materia jest, ja czasem też muszę stosować pewne podstępy, chociaż dziewczyny mnie tu - czy na majowym forum chyba - poprawiły, że to nie podstępy a cytuję: "taktyka" :)

powielam listę
czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Naaatiszon-13.06
B
eti - 18.06 18.06.
Ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
Moniqaa -30.06 -@ 01.07 (znając życie testować będę już 25.06)
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
staraczka13 - 20.06 20.06

informujcie na bieżąco jak tam, co tam ??
 
Witam :-D

Ale teraz jak ruszyliśmy ze starankami (choć 'nieoficjalnie', bo nie rozmawialiśmy o tym wprost), to znowu muszę zacząć robić różne podstępy i walczyć z 'bólem głowy' M.:no:
To może porozmawiajcie wprost i może wtedy zmieni się jego nastawienie i będzie wiedział,ze skoro się staracie to trzeba dać z siebie więcej :)
 
Witam o poranku
Oj cos przygnebiona jestem jak pomysle ze znowu moglo sie nie udac...im bardziej czlowiek chce tym wiecej widzi u siebie dziwnych objawow :-(
A z rozmowa roznie bywa raz poskutkuje raz nie. Moj luby unika rozmow jak ognia :eek:moze dlatego z boboseksami nie ma problemu.....strach go goni do lozka :-D
 
reklama
Witam o poranku
Oj cos przygnebiona jestem jak pomysle ze znowu moglo sie nie udac...im bardziej czlowiek chce tym wiecej widzi u siebie dziwnych objawow :-(
A z rozmowa roznie bywa raz poskutkuje raz nie. Moj luby unika rozmow jak ognia :eek:moze dlatego z boboseksami nie ma problemu.....strach go goni do lozka :-D
Nie łam się- jeśli kojarzę dobrze to masz dziś 20 dc? Wiele dziewczyn tak ma,że im bardziej szuka tym więcej znajduje. widzimy to co chcemy zobaczyć ... teki efekt placebo. Nie przejmuj się- niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość...nic na to już nie poradzimy. Będzie dobrze!:)
 
Do góry