reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

karola tez bylam kilka razy w coventry :-) ja juz troche dluzej mieszkam niz kilka miesiecy hehe a wszystko to wina lubego zasiedzial sie tutaj ...nie da rady starac na odleglosc :no: wiec siedze razem z nim :-D
 
reklama
staraczka eee...ale że dzisiaj?? :-) No ja czekam,aż mi się sikać zachce właśnie.:-D Ale że jaki wynik?? II krechy??????? No poooowieeeeeedzzzz!!!!!!! :szok::-p
 
staraczka ale nas trzymasz w niepewności!!! laska opanuj się, chcesz co byśmy tu wszystkie na zawał zeszły?????

karotka pssssiii, psssiiii, no siuraj, siuraj!! czekaj, idę odkręcić wodę, może podziała na Ciebie :-D

tamaguczi no ja z przyjemnością też bym się dłużej zasiedziała w Cov ale musiałam wrócić do PL na studia, ech, studia skończyłam już kilka lat temu a do tej pory nie odwiedziłam starych śmieci :-(
 
Beti- uryczałam, ja nie pije po owu :)

Witam nowe staraczki. Nie bede dzisiaj pisac bo nie mam za bardzo nastroju. Moje dziecko ma najgorsze urodziny w zyciu. Nikt nie przyszedł.
Wiecie co ja jak ja, ale Janek już rozumie i nie ma przy kim zdmuchnąć świeczki. Mój ojciec tylko na chwile babcie przywiózł. Moja mama wczoraj sie pośliznęła i zerwał mięsień udowy. Moja siostra w piątek wyszła z dzieckiem ze szpitala. Koleżanka ma w dupie, kolejna ma lekarza przed 20-tą. A szkoda gadać. Mam ich w d......
Może któraś ma ochotę wpaść na torta i grilla ?
 
Witam się popołudniowo!

U mnie dzisiaj (30 dc) drugi dzień plamień - trochę tego więcej niż wczoraj, ale ciągle jest to tylko śluz zmieszany z brązowymi niteczkami. Poza tym trochę pobolewa mnie od czasu do czasu w podbrzuszu - czasem w centrum, czasem w okolicach jajników. Do tego znowu męczyły mnie mdłości, tym razem około 15-20 minut, ale zaczęło się od czytania w samochodzie, więc może to choroba lokomocyjna :rofl2: Przed chwilą pomacałam szyjkę i wydaje mi się wysoko i twarda, przez porównanie z tym, jaka mi się wydawała wczoraj - no ale nie wiem czy takie badanie ma w ogóle jakiś sens w przypadku, gdy nie stosuję tej metody na co dzień. Boję się, że hamuję @ swoją psychiką :sorry2: i boję się, że uderzy jutro z wielką siłą, a akurat jutro muszę być w białym ubraniu - od stóp do głów, łącznie z bielizną - na podpaskę nie mogę sobie pozwolić, a nie wiem czy mam jeszcze gdzieś jakieś tampony :szok:



wybrałam wszystko w odcieniach fioletu-uwielbiam ten kolor- w połączeniu z bielą i brązami- wygląda super!

Fiolet... uwielbiam!!! I zazdroszczę weny :-D Mnie się już nawet sprzątać nie chce - sprzątam 2h, a po chwili znów wszystkie zabawki rozwleczone, w kuchni stosy garów, w łazience sterty ubrań... Definitywnie musimy przeprowadzić się do większego lokum, w którym nie będzie tak bardzo widać skali naszego bałaganiarstwa :rofl2:

Hej kochane,nie odzywałam się,bo miałam wczoraj urodziny,w związku z tym cały dzień zalatana,potem znajomi wpadli itp.:-)

Sto lat, sto lat :-D Ja w tym roku też obchodziłam 25 urodziny :-) (po raz kolejny :confused2: :rofl2:)

skoro @ ma być pojutrze,to może warto by dziś zatestować?:sorry2: Wprawdzie to już popołudnie,ale kto wie?:confused: Wiem,że na liście mam dopiero 20.06,ale jednak...niecierpliwa jestem. Póki co,objawów zbliżającej się @ nie mam

Ja bym się wstrzymała do terminu @, a nawet jeszcze ze 3 dni dłużej :sorry2: Jeśli teraz wyjdzie Ci I krecha, to przecież nie będzie ona miarodajna, bo możesz mieć jeszcze bardzo niskie stężenie hCG. Z kolei II mogą się okazać ciążą biochemiczną (tfu tfu odpukać) i będzie mega zawód w dniu spodziewanej @ :baffled:



ewka to kiedy testujemy:) we wtorek? bo juz w sumie bliiisko wiec tzreba wytrzymac i poczekac czy bedzie @ czy nie:) wiesz taki bol jak na @ to tez moze zwiastowac, ze sie cos dzieje. ja w pierwszej ciazy przez kilka tygodni mialam takie cmienie jakbym miala zaraz okres dostac i pamietam jak za kazym razem jak szlam siku to sprawdzalam czy krwi nie ma. ale slyszalam, ze wieeele kobiet tak ma:)

Też miałam na początku ciąży takie bóle jak na @. Nie pamiętam do kiedy mi się utrzymały, ale były mocno stresujące i też biegałam sprawdzać majtki co chwilę :sorry2:

ola no wiem, że tracę połowę cykli... nie dość, że mam długie cykle to jeszcze mam szansę by zajść w co drugim, czyli w sumie wychodzi na to, że mam ze 4 szanse na rok :szok: no masakra jakaś... :-(

Wyżebrałabym stymulację CLO...

P.S. Mialyscie juz jakies objawy w tym czasie? 19 dc

W pierwszej ciąży w 20 dc (owu była w 14 dc) czułam skurcze w macicy - pisałam o tym wczoraj czy przedwczoraj. Te skurcze były jak drżenie mięśnia, ale bardzo mocno skoncentrowane na jednym punkcie w centrum podbrzusza - miałam przeczucie, że to implantacja i potem okazało się, że to musiało być to :-)
 
Moje dziecko ma najgorsze urodziny w zyciu. Nikt nie przyszedł.

O kurczę :-( Współczuję z całego serca :-( My mieszkamy kawał drogi od Wrocławia, więc nie damy rady, ale gdyby nie to, to już byśmy u Was byli!!!!!!! Weź może chociaż małego zabierz do jakiejś kawiarni dla dzieci lub sali zabaw, to się dziecko trochę rozerwie i jeszcze szepnij słówko pani z obsługi, to cała sala odśpiewa mu "sto lat" i może się trochę synek rozchmurzy :confused: Bardzo mocno Was przytulam i składam najserdeczniejsze życzenia dla młodego solenizanta!
 
staraczka jakby byly II krechy t bys chyba nas d razu napisala co?!

emalia ale sie zlozylo przykr dla synka:( i nie wiedzieliscie wczesniej, ze nie bedzie ich? wspolczuje i sle usccki dla mlodego. jutro koniecznie zrganizujcie mu jakis specjalny dzien!!!

tamaguczi witaj! no rok t juz spro. zobaczymy jak w tym miesiacu bedzie, oby sie udalo. a kiedy testujesz?

a tutaj macie link do zdjec szyjki z caleg cyklu. calkiem inetersujace i pouczajac. moze sie komus przyda:)
Age 25 – Entire Cycle | Beautiful Cervix Project
 
Ostatnia edycja:
OneMoreTime mój mąż to jakby mógł to by zawsze znalazł pretekst i dobrą chwilę :szok:
Raz, jedyny, w zeszłym cyklu usłyszałam, że on już chce przerwę.... :wink::errr:

... a u mnie, znów dwie krechy. Mąż w pracy i co ja biedna mam zrobić :cool2:
Pozazdrościć... u mnie to niestety ja ciągnę mojego faceta do łóżka... do czego to doszło...:szok: słynny "ból głowy" przechodzi na facetów:-D

Bez M raczej ciężko :-D;-)

Mroowka, ja mam w salonie beż, brąz i fiolet:happy: też lubię:tak:

Dziewczyny, ja jedyne co pamiętam z okresu, gdy brałam tabletki anty... to brak ochoty na seks. A brałam tabletki od początków moich sexi doświadczeń. Więc jak jakieś 5 lat temu przestałam brać, to dopiero się rozkręciłam w "tych" kwestiach, że mój narzeczony nie nadąża:-p:-D

emalia, współczuję:-(, ale olapalo dobrze podpowiada:tak: 100 lat dla synka:-)
karotka, spóźnione ale jak najbardziej szczere: II na teście życzę:tak:
 
Ostatnia edycja:
emalia jakby było bliżej to z R byśmy się zjawili:-) szkoda, że tak wyszło, mi było niemiło jak nikt nie przyszedł na moją 18 (był tylko R), a co dopiero może powiedzieć trzylatek.

My mamy salon pomarańczowo, czarno, beżowy, szalony jak my:rofl2:

Co do ochoty na seks, to w ostatnim tygodniu R miał "ból głowy" ja z szalejącym libido i R z jego brakiem;-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za życzenia i sugestie ;-) I tak zatestowałam...ale rzeczywiście wyszła tylko 1 krecha,więc albo za wcześnie (bo w końcu nie znam długości cyklu tym razem),albo nie jestem w ciąży...teoretycznie @ ma być pojutrze,ale biorąc pod uwagę moje ostatnie przeboje hehe, to może być również za 3-5 tygodni...:wściekła/y:
Jeszcze sobie przypomniałam co mi gin powiedział na ostatniej wizycie,cytując: "No u Pani ciężko teraz stwierdzić owulację,bo cykle nieregularne,więc może pani zajść w ciążę w każdej chwili....":baffled: Myślałam,że go uduszę....
emalia bardzo współczuję i domyślam się,jak się czujesz Ty i pociecha.:-( Ściskam mocno i podpisuję się pod tym,co dziewczynki wcześniej napisały.:tak:
Emm..a jak tu was czytam,to teraz mój P. z kolei szaleje i pewnie dziś znowu boboseksy będą,i to raczej intensywne. Boo...dostałam na urodziny od niego ...wibrator, olejek do masażu erotyczny SMAKOWY- karmelowy:szok: i taką piękną siatkową haleczkę... I już mi dzisiaj zapowiedział "hot night".:zawstydzona/y::-p Może nie powinnam się takimi rzeczami chwalić na forum,ale nie mogłam się powstrzymać...:-D:sorry2::zawstydzona/y:
 
Do góry