reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Hej kochane,nie odzywałam się,bo miałam wczoraj urodziny,w związku z tym cały dzień zalatana,potem znajomi wpadli itp.:-) Ale dziś już wszystko w normie.
Chciałam powitać serdecznie nowe staraczki (sanni ślicznie dziękuję za życzenia :tak:)i stwierdzić,że... skoro @ ma być pojutrze,to może warto by dziś zatestować?:sorry2: Wprawdzie to już popołudnie,ale kto wie?:confused: Wiem,że na liście mam dopiero 20.06,ale jednak...niecierpliwa jestem. Póki co,objawów zbliżającej się @ nie mam,ale też nie mam pojęcia,czy niepokalanek cokolwiek pomógł z regulacją cyklu...:dry: Bo na dobrą sprawę nie wiem,ile ma trwać,więc założyłam,że 28 dni-jak do września/października 2012. Dopiero potem się zaczęło chrzanić i ostatnio doszło już do 66dc...:wściekła/y::wściekła/y:
Ale nie chcę narzekać. No i kto tam testował?? Jak wyniki? Strasznie ciekawa jestem i trzymam kciuki. Wysłałam mojego P. do KFC,bo mam MEGA ochotę na kubełek.:-D:-D
Ściskam mocno i całuję.:*
 
reklama
heja kochane:) napisalyscie sporo ale wszytsko czytalam na bierzaco. ja mam dzis 26 dc i od czwartku wieczorem pobolewa mnie brzuch i okoloce jajnikow. tak jak w poprzednim cyklu:) wiec to by dobrze wrozylo!!! bo normalnie przed okresem mnie nic nie boli. ale staram sie zbytnio nie ekscytowac a wrecz sprowadzam sie na ziemie:/

karotka no to sto lat:) ktore to urodziny? chyba juz pisalas ale nie pamietam :) wiesz jak masz zapas testow to testuj! a niepokalanka od kiedy pijesz?

ewka to kiedy testujemy:) we wtorek? bo juz w sumie bliiisko wiec tzreba wytrzymac i poczekac czy bedzie @ czy nie:) wiesz taki bol jak na @ to tez moze zwiastowac, ze sie cos dzieje. ja w pierwszej ciazy przez kilka tygodni mialam takie cmienie jakbym miala zaraz okres dostac i pamietam jak za kazym razem jak szlam siku to sprawdzalam czy krwi nie ma. ale slyszalam, ze wieeele kobiet tak ma:)

emalia uraczylas sie czyli, ze co? popilas czy jak? :)
mrowka wena na sprzatenie powiadasz:) oj zazdroszcze!!! ja tam czekam na wakacje i wtedy obiecalam sobie gruntowne sprzatanie calych trzech pokoi. a ozdobienie sypialni to swietna sprawa
 
beti urodzinki 25 ;-) A niepokalanka piję ponad 1 cykl...bo zaczęłam pod koniec tamtego...:sorry2:
Idę w końcu coś zjeść,P. właśnie wrócił z...2 kubełkami KFC.:szok::szok:
 
Czesc dziewczyny witam znowu po dlugiej przerwie co tam u was sluchac?
ja che zmienic date testowanka na 28 a termin @ tez na 28 :)
 
Ostatnia edycja:
karotka wszystkiego najlepszego no i oczywiście II kreseczek na teście!

beti, ewka powodzenia!!!!

ola no wiem, że tracę połowę cykli... nie dość, że mam długie cykle to jeszcze mam szansę by zajść w co drugim, czyli w sumie wychodzi na to, że mam ze 4 szanse na rok :szok: no masakra jakaś... :-(
 
Karotka00 sto lat! I oczywiście najpiękniejszego prezenciku urodzinowego :-)
Karotk00 weszłam na forum, żeby poprosić o dopisanie do listy, wyszło na to, że będę testowała z Tobą! A ty tu takie pomysły masz! Ja zrobiłam teścik już wczoraj, do tego wieczorem!! No ale cóż, nie wytrzymałam :wściekła/y: Zgadnijcie jaki wynik :rofl2:
 
staraczka II krechy??????????

witaj tamaguczi! ech, no tak to ztymi postami jest, że czasami lubią znikać...

ooo, widzę, że jesteś z Birmingham, ja przez kilka miesięcy mieszkałam niedaleko, w Coventry, a w Birmingham byłam parę razy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No wiec od poczatku...
To moj pierwszy cykl z testami owulacyjnymi (owulacje mialam 3 dni wczesniej niz przewidywalam, cykle zazwyczaj mam 28 dni) Od roku czekalismy na ''wpadke'' a tu nic.... wiec postanowilam zadzialac konkretniej a przy okazji dolaczyc sie do innych starajacych sie dziewczyn/kobiet hehe :)))). Dzisiaj mam 19 dc wiec chcialam dolaczyc do testujacych w czerwcu. Trzymajcie kciuki...

P.S. Mialyscie juz jakies objawy w tym czasie? 19 dc


czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Naaatiszon- 13.06
B
eti - 18.06 18.06.
Ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
tamaguczi - 25.06 26.06
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
Moniqaa -30.06 -@ 01.07 (znając życie testować będę już 25.06)
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
 
Do góry