reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki- bez doświadczenia

reklama
Chętnie, i tak się obijam w pracy :p
To mój wynik z bodajże 4dc:
Zobacz załącznik 1433965
A ten dzisiejszy jest z wykresu, bo jeszcze nie ma opracowania:
Zobacz załącznik 1433967
Progesteron powinnaś sobie badać zawsze 7 dni po owulacji, czyli w standardowym cyklu tj 21 dc. To jest czas kiedy ten wynik cokolwiek znaczy. Na jego podstawie będziesz wiedzieć czy doszło do owulacji.
A przy podejrzeniu ciąży robi się dodatkowo proga by sprawdzić czy odpowiednio rośnie :)

Wiec reasumując 7dpo lub przy podejrzeniu ciąży :)
 
Progesteron powinnaś sobie badać zawsze 7 dni po owulacji, czyli w standardowym cyklu tj 21 dc. To jest czas kiedy ten wynik cokolwiek znaczy. Na jego podstawie będziesz wiedzieć czy doszło do owulacji.
A przy podejrzeniu ciąży robi się dodatkowo proga by sprawdzić czy odpowiednio rośnie :)

Wiec reasumując 7dpo lub przy podejrzeniu ciąży :)
Mądrego to warto poczytać 😊
 
Progesteron powinnaś sobie badać zawsze 7 dni po owulacji, czyli w standardowym cyklu tj 21 dc. To jest czas kiedy ten wynik cokolwiek znaczy. Na jego podstawie będziesz wiedzieć czy doszło do owulacji.
A przy podejrzeniu ciąży robi się dodatkowo proga by sprawdzić czy odpowiednio rośnie :)

Wiec reasumując 7dpo lub przy podejrzeniu ciąży :)
Ooo, a to cenna informacja! Wprowadzam do reżimu od kolejnego cyklu, dzięki!

A co do spędzania czasu w pracy - moja koleżanka z pracy siedziała na forach z wykresami temperaturowymi i ciągle nam podrzucała screeny do oceny, czy ona ma taki sam jak ta laska, u której potwierdzono ciążę :D I tak przez chyba 2 cykle, codziennie :D
 
Ooo, a to cenna informacja! Wprowadzam do reżimu od kolejnego cyklu, dzięki!

A co do spędzania czasu w pracy - moja koleżanka z pracy siedziała na forach z wykresami temperaturowymi i ciągle nam podrzucała screeny do oceny, czy ona ma taki sam jak ta laska, u której potwierdzono ciążę :D I tak przez chyba 2 cykle, codziennie :D
Ja z żadną koleżanka o tym nie rozmawiam. Ani one ze mną 🤷 a w pracy mam jedną tylko koleżankę ale ona jest taka młodziutka
 
reklama
Do góry