reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki- bez doświadczenia

reklama
Dobra to czekamy do jutra 🤞🙂
Jeszcze są duże szanse! Jakie masz testy?
Myślę, że spore jeszcze. Jajeczko pękło 2-3 sierpnia, to wszystko się może zdarzyć. Nie czuję jeszcze mojego finalnego objawu okresu za 3...2...1... ;) Ale cycki mnie normalnie swędzą i są takie jakby ktoś dolał do nich wody, nie umiem tego lepiej opisać :D Testy mam te od 10 jednostek.
 
Krajanka czy fanka? :D
Pochodzę z mazur, ale najlepsze wakacje,
weekendy, ferie mojego życia w nastoletnich latach spedzilam w Pieckach :) mialam mnostwo znajomych z tamtych stron, jezdzilismy na koncerty do Mrągowa. Z tym miastem również mam ciekawe wspomnienie z dzieciństwa 🤭 a za 3 tyg jadę tam na wesele ;p
takze sentyment na max
 
Mam nadzieję, że nie jestem sama.
Czy wy też obsesyjnie wchodzicie na stronę z wynikami z labo co parę minut, chociaż nie macie wielkiej nadziei i chociaż wyniki mają być po konkretnej godzinie? :D
 
Mam nadzieję, że nie jestem sama.
Czy wy też obsesyjnie wchodzicie na stronę z wynikami z labo co parę minut, chociaż nie macie wielkiej nadziei i chociaż wyniki mają być po konkretnej godzinie? :D
Ja wchodzę tak co 3 minuty- serio :) Praca zdalna daje takie możliwości 😅 I do tego dorabiam teorie, ze może moją próbkę wezmą wcześniej wiec warto odświeżać!
 
Ja wchodzę tak co 3 minuty- serio :) Praca zdalna daje takie możliwości 😅 I do tego dorabiam teorie, ze może moją próbkę wezmą wcześniej wiec warto odświeżać!
O tak, praca zdalna...😅 zamiast odpisywać na maile i wyceniać projekty to sprawdzam wyniki, choć naprawdę nie sądzę, żeby się coś pojawiło powyżej 5.
 
reklama
O tak, praca zdalna...😅 zamiast odpisywać na maile i wyceniać projekty to sprawdzam wyniki, choć naprawdę nie sądzę, żeby się coś pojawiło powyżej 5.
Dokładnie tak 😅
A co do wyniku to nadzieja jest do końca, to chyba normalne. Trzymam kciuki ✊ Oby było dziś co świętować!
 
Do góry