reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Witajcie Dziewczyny Mam 38 lat, jestem mamą dwóch dziewczynek: 13 lat i 8 lat. Dziewczyny już duże, starsza już swój świat, a my z mężem zastanawiamy się nad kolejnym maluszkiem. Decyzja wcale nie jest łatwa, bo trochę się obawiam ze względu na mój wiek, a dwa, że znowu życie wywróci się do góry nogami, a już jest tak "spokojnie i wygodnie" Z drugiej strony ta świadomość, że albo teraz albo już nigdy... Pozdrawiam.

Ja ci bardzo zycze by Sue udalo bo tez nie jest powiedziane ze wasze starania owocne beda , u nas np wszy ok badania a staran bylo 4 lata [emoji33]
Moze zacznij kwas foliowy i zrob pidstawowe badania na ovulke i tsh ;)dziecko w naszym wieku to cudowna sprawa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ci bardzo zycze by Sue udalo bo tez nie jest powiedziane ze wasze starania owocne beda , u nas np wszy ok badania a staran bylo 4 lata [emoji33]
Moze zacznij kwas foliowy i zrob pidstawowe badania na ovulke i tsh ;)dziecko w naszym wieku to cudowna sprawa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem, zdaję sobie z tego sprawę, że to może nie być wcale takie proste jak bym sobie tego życzyła Dwie córki bez problemu się udało. Straszą za trzecim razem, młodsza za pierwszym. No ale i ja młodsza byłam...
TSH ok, Ft3 i Ft4 też, badania robione zupełnie bez związku z naszymi planami W poniedziałek przyjeżdzają znajomi i mają 4 córki, wśród nich majowe maleństwo Jestem ciekawa
 
Wiem, zdaję sobie z tego sprawę, że to może nie być wcale takie proste jak bym sobie tego życzyła Dwie córki bez problemu się udało. Straszą za trzecim razem, młodsza za pierwszym. No ale i ja młodsza byłam...
TSH ok, Ft3 i Ft4 też, badania robione zupełnie bez związku z naszymi planami W poniedziałek przyjeżdzają znajomi i mają 4 córki, wśród nich majowe maleństwo Jestem ciekawa

Jesli badania ok to JuZ polowa drogi sukcesu teraz wazne by Sue udalo;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesli badania ok to JuZ polowa drogi sukcesu teraz wazne by Sue udalo;)

Zamierzam podejść do tego na spokojnie, tak jak przy drugiej córce. Uda się, to ekstra, ale dwójkę już mam, więc jeśli w ciągu roku nie zajdę w ciąże, to odpuszczę po prostu i wyjdę z założenia, że tak ma być.
A za Was wszystkie trzymam kciuki!

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli badania ok to JuZ polowa drogi sukcesu teraz wazne by Sue udalo;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zza
 
Jesli badania ok to JuZ polowa drogi sukcesu teraz wazne by Sue udalo;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli badania ok to JuZ polowa drogi sukcesu teraz wazne by Sue udalo;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli badania ok to JuZ polowa drogi sukcesu teraz wazne by Sue udalo;)

Zamierzam podejść do tego na spokojnie, tak jak przy drugiej córce. Uda się, to ekstra, ale dwójkę już mam, więc jeśli w ciągu roku nie zajdę w ciąże, to odpuszczę po prostu i wyjdę z założenia, że tak ma być.
A za Was wszystkie trzymam kciuki!
 
Hello!
Długo już sie starasz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej:)
Przepraszam,ze tak pozno odpisuje,ale jeszcze wczoraj bylam w Norwegii u meza w wiadomej sprawie;)
Staramy się od trzech lat ,mamy cudownego synka i nestety 4 straty:(Ostatnio w październiku pochowałam coreczke,ktora urodziłam w 37 tyg.Wczesniej martwy porod w 5 miesiącu,tez coreczka .Poza tym 2 poronienia na wczesnym etapie.Mimo to nie chce się poddac,dzieci urodzily się zdrowe ,wszystkie badania genetyczne ok,sekcja zwlok w obydwu przypadkach i nic...Serce mam rozbite ale brne do przodu..
Pozdrawiam
 
reklama
Hej:)
Przepraszam,ze tak pozno odpisuje,ale jeszcze wczoraj bylam w Norwegii u meza w wiadomej sprawie;)
Staramy się od trzech lat ,mamy cudownego synka i nestety 4 straty:(Ostatnio w październiku pochowałam coreczke,ktora urodziłam w 37 tyg.Wczesniej martwy porod w 5 miesiącu,tez coreczka .Poza tym 2 poronienia na wczesnym etapie.Mimo to nie chce się poddac,dzieci urodzily się zdrowe ,wszystkie badania genetyczne ok,sekcja zwlok w obydwu przypadkach i nic...Serce mam rozbite ale brne do przodu..
Pozdrawiam

Popłakałam sie.
Trzymam kciuki za betę i szczęśliwy finał. Bardzo dużo przeszłaś i czytając Twoja historie pęka mi serce.
Ja bardzo pragnęłam dziewczynki ale czasem jak czytam historie kobiet to te moje chcenie takie bzdurne jest....
Silna kobieta z Ciebie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry