reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Dziekuje Wam za wsparcie moje drogie.Dzisiaj się obudziłam z bulgotaniem w brzuchu i lekkim bolem,miesiaczki nie ma .Mam wrazenie ,ze czas się tak dluzy,a ja tylko jedna myśl w glowie byle się udało..Dodam,ze zajściem w ciaze raczej nigdy nie było problemu,tylko utrzymanie jej.Lekarz uprzedzil mnie,ze jeśli będę w ciąży czeka mnie ciezka psychiczna przeprawa.Czuje strach ,ale ciesze się,ze jestem w Polsce,nie pisałam ,ze 10 lat mieszkałam w Norwegii,po tej tragedii ,która nas spotkala ,postanowiłam wrocic do tutaj.Wiec od pol roku zaczynamy zycie na nowo,nie jest latwo bo Adas tęskni za tata mocno i serce mi się kraje,ale tutaj jest dla nas ostatnia szansa,bo system opieki medycznej w Noregii jest karygodny..
Postanowilam pojsc na badanie w poniedziałek,poczekam jeszcze weekend.Trzymajcie się i miłego dnia

A to ty na stale w pl a maz tam ?? Nie dalabym tak rady ;/

Zazdroszcze pozytywnie kreseczki i oby 9 mscy i sliczny bobas zdrowy!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No tak mozna powiedziec ze ty szczesciara!!

Ja 4 lata staran o 1 dzuecko ... ( ma 4 msce a Ja 37l) teraz msc staran narazie o drugie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co, tak jak wspomniałam wcześniej, ja mam 38 lat, i w kręgu moich znajomych dużo jest rodzin 2+3 i 2+4, mamy w naszym przedziale wiekowym :) I wiem z rozmów z nimi, że to wcale nie były "złote strzały", tylko długi czas starań... Ale w końcu się udało :) Wierzę, że i w Twoim przypadku tak będzie. Życzę tego Wam wszystkim i naprawdę szczerze podziwiam za determinację i to, że po tak trudnych przeżyciach jeszcze pozostajecie przy zdrowych zmysłach ;) Wierzę, że wszystko się w końcu dobrze ułoży, bo zawsze tak jest, czasem tylko trzeba na to więcej czasu.
 
Wiesz co, tak jak wspomniałam wcześniej, ja mam 38 lat, i w kręgu moich znajomych dużo jest rodzin 2+3 i 2+4, mamy w naszym przedziale wiekowym :) I wiem z rozmów z nimi, że to wcale nie były "złote strzały", tylko długi czas starań... Ale w końcu się udało :) Wierzę, że i w Twoim przypadku tak będzie. Życzę tego Wam wszystkim i naprawdę szczerze podziwiam za determinację i to, że po tak trudnych przeżyciach jeszcze pozostajecie przy zdrowych zmysłach ;) Wierzę, że wszystko się w końcu dobrze ułoży, bo zawsze tak jest, czasem tylko trzeba na to więcej czasu.

Wiecej niz 4 lata JuZ nie Dalam rady czekac i moja corka jest z ivf

Msm nAdZ ze tym razem pojdzie gladko bo przyczyny "nieplodnosc naszej" nie znaja wiec teoretycznie moge zajsc bo wszy wyniki super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecej niz 4 lata JuZ nie Dalam rady czekac i moja corka jest z ivf

Msm nAdZ ze tym razem pojdzie gladko bo przyczyny "nieplodnosc naszej" nie znaja wiec teoretycznie moge zajsc bo wszy wyniki super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze mówiąc żałuje, że zwlekałam tak długo. Teraz mam mnóstwo obaw z tym związanych i ciężko Mi podjąć ostateczną decyzję. Mąż mi mówi, że jestem jak sinusoida :) Jednego dnia tak, najlepiej już i teraz, a drugiego już mam wątpliwości. Nie ma dnia, żebym o tym nie myślała i rozważała na wszystkie możliwe strony ;) A czas ucieka i nie ma co kryć, z wiekiem więcej cykli bezowulacyjnych... Ech, przepraszam, nie chciałam marudzić.
 
Super, powodzenia, ale chyba można gratulować zazdroszczę kreseczki
A to ty na stale w pl a maz tam ?? Nie dalabym tak rady ;/

Zazdroszcze pozytywnie kreseczki i oby 9 mscy i sliczny bobas zdrowy!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak na stale,maz jeszcze tam .Mamy nadzieje,ze tez z biegiem czasu do nas wroci,ale na razie jest to niemożliwe.To prawda jest ciężko,zwlaszcza jak patrze na małego,oni sa tak zżyci,dla niego to pierwsza taka rozlaka z tata.Czas pokaze co nas czeka,ja nie potrafie tam wrocic bo wszystko kojarzy mi się z jednym.Tutaj czuje się lepiej psychicznie.
 
Wiecej niz 4 lata JuZ nie Dalam rady czekac i moja corka jest z ivf

Msm nAdZ ze tym razem pojdzie gladko bo przyczyny "nieplodnosc naszej" nie znaja wiec teoretycznie moge zajsc bo wszy wyniki super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jeśli chodzi o In vitro, to Alleluja, że jest taka możliwość. Myśle, że jak każda kobieta, która pragnie urodzić dziecko, zrobiłabym wszystko...
 
Szczerze mówiąc żałuje, że zwlekałam tak długo. Teraz mam mnóstwo obaw z tym związanych i ciężko Mi podjąć ostateczną decyzję. Mąż mi mówi, że jestem jak sinusoida :) Jednego dnia tak, najlepiej już i teraz, a drugiego już mam wątpliwości. Nie ma dnia, żebym o tym nie myślała i rozważała na wszystkie możliwe strony ;) A czas ucieka i nie ma co kryć, z wiekiem więcej cykli bezowulacyjnych... Ech, przepraszam, nie chciałam marudzić.

Ja nie zaluje mialam wtedy 32 Jak zaczelam starania wiek dorosly i wyecej cierpliwosc dla dziecka ;) nie wyobrazam sobie miec 20 lat ,czas nauki studia szukanie stabilizacji disco chlopakow meza... i aby byc wtedy w ciazy //// nie to nie dla mnie
Czekalam dlugo na corke tak JuZ jest ze zycie mnie wybralo .... no Ale moze teraz nie bede musiala czekac do 45;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jeśli chodzi o In vitro, to Alleluja, że jest taka możliwość. Myśle, że jak każda kobieta, która pragnie urodzić dziecko, zrobiłabym wszystko...

Tak to prawda ;), i nie wyobrazacie sobie ile nas jest takich par co nie moze popristu zajsc... nawet 24 letnie dzuewczyny !!!! Szok ten swiat;((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry