reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

14dc i owulak blady, wiec jeszcze nie czas. Dziwne to. Jak miałam monitoring to owulacje miałam gdzieś w 14 dc, a miesiąc temu dopiero koło 16. Ale chyba ta druga opcja to jest dla mnie norma, bo z reguły mam dłuższe niż krótsze cykle o te 2 dni.
 
reklama
14dc i owulak blady, wiec jeszcze nie czas. Dziwne to. Jak miałam monitoring to owulacje miałam gdzieś w 14 dc, a miesiąc temu dopiero koło 16. Ale chyba ta druga opcja to jest dla mnie norma, bo z reguły mam dłuższe niż krótsze cykle o te 2 dni.
histero chyba też mogła namieszać lekko
 
Hejka, powiedzcie mi proszę czy zażywanie niepokalanka jest jakoś zależne od fazy cyklu? Widziałam, że olej z wiesiołka trzeba odstawić w dniu owulacji a jak z niepokalankiem?
 
14dc i owulak blady, wiec jeszcze nie czas. Dziwne to. Jak miałam monitoring to owulacje miałam gdzieś w 14 dc, a miesiąc temu dopiero koło 16. Ale chyba ta druga opcja to jest dla mnie norma, bo z reguły mam dłuższe niż krótsze cykle o te 2 dni.
u mnie też jakoś dziwnie tym razem bo zazwyczaj owulka w 12dc, tym razem w 12dc dopiero pik na teście i dotychczas owu była szybko a tymczasem na usg pęcherzyk zaledwie 16mm🤔 idę dzisiaj (15dc) i spr co tam się wyprawia
 
Dodzwoniłam się i ogólnie są w trakcie "reorganizacji pracy" i mam dzwonić w drugiej połowie grudnia 😂
Ale powiedziała, że napewno w pierwszym kwartale mnie przyjmą na wizytę 😂
ciekawe co to za reorganizacja 😅 ale pozostaje nam wierzyć, ze dotrzymają słowa i będzie dla Was miejsce od razu na początku roku 🤞🏻 o ile jeszcze w ogóle będzie potrzebne 😉 bo może się potrzeba zdezaktualizować🙏🏼
 
reklama
ciekawe co to za reorganizacja 😅 ale pozostaje nam wierzyć, ze dotrzymają słowa i będzie dla Was miejsce od razu na początku roku 🤞🏻 o ile jeszcze w ogóle będzie potrzebne 😉 bo może się potrzeba zdezaktualizować🙏🏼
życzyłabym sobie tego mocno, no ale nie oszukujmy się 😅
 
Do góry