reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Przywitam się i ja 🙂
Ja 32, on 29. Starania od wrzesień 2020. Pierwszy pozytyw w grudniu 2020- styczeń poronienie zatrzymane ok 5-6tc i zabieg łyżeczkowania. Podejrzenie biochemu w kwietniu 2020, nie zdążyłam zrobić bety 🤷‍♀️ Druga ciąża po stymulacji w styczniu 2021- poronienie zatrzymane ok 8tc,zabieg łyżeczkowania w 10tc.
Obecne leczenie: - hiperprolaktynemia, wyniki w normie
-IO i hiperinsulinemia, metformina od 4mcy, czekam na wizytę bo dalej coś nie gra
-oczekiwanie na wizytę w poradni genetycznej
- wyniki seminogramu w normie, planujemy w niedługim czasie powtórzyć.
Owulacje własne co miesiąc jak w zegarku, piękne. Pozostałe badania hormonalne w normie. Immunologa-ocena limfocytów ok. Mutacje MTHFR i PAI w hetero do tego wysokie płytki krwi- clexane w drugiej połowie cyklu, obecnie również Acard po okresie.
@Anasta07 Tesknie za Twoimi tasiemcowymi odpowiedziami 🧡
 
reklama
Dodzwoniłam się i ogólnie są w trakcie "reorganizacji pracy" i mam dzwonić w drugiej połowie grudnia 😂
Ale powiedziała, że napewno w pierwszym kwartale mnie przyjmą na wizytę 😂
Brawo dla Ciebie, ze zadzwoniłaś, wiem, ze to Cię wiele kosztowało! 🧡
Proud Ride Or Die GIF by Tony Awards
 
jaka kochana, ze pamiętasz, ze nienawidzę dzwonić :D
No, tutaj to już rozgrywka o wielkie rzeczy, nie miałam wyjścia :D
Pamietam bo sama jestem chora jak mam zadzwonić, do gina próbuje się już umówić drugi tydzień, jeszcze 2 mam w zapasie 🙈 dzisiaj to mi się nawet śniła ta wizyta i poszła bardzo zle wiec nie wiem czy w ogóle tam zadzwonię 😆
 
i nawet jeszcze teraz zadzowniłam do labo i musze odebrać te wyniki osobiście co mi ich brakuje xD
wsopaniale. Nie chce mi się tam jechać
 
Mówiłam, ze tak będzie!!! Mnie tez france nie poinformowaly i tak czekałam jak ten kasztan aż mi się cierpliwość skończyła 😡😡
a ta baba przez telefon mówi, ze byłam poinformowana, ze będą do odbioru osobiście xD ta, dupa, nie byłam. Powiedziała mi tylko, ze będzie trzeba czekać dłużej na wynik bo są wysyłane.
No nic, może pójdę odebrać te wyniki 7dpo i zrobie sobie proga przy okazji, zeby nie jechać na pusto xD
 
reklama
Do góry