reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Witam się i ja ze wszystkimi.

Krótko: oboje w końcówce 32 roku życia.
Staramy się o pierwsze dziecko od 2020.

Poronienie zatrzymane w 10 tc za mną.
Po poronieniu cykle mam nieregularne.
Sprawdzałam też na własną zaraz po poronieniu rękę zespół antyfosfolipidowy- na szczęście negatywny. Badania oczywiście powtórzyłam.

Cierpię na Hashimoto, lewotyroksyna 37,5 mg. Obecnie tarczyca w miarę ustawiona.

Zaczynamy powoli myśleć i mówić o klinice. Jutro mam wizytę u lekarza.
Na początku roku mąż idzie skontrolować nasienie. Bliżej końca I połowy roku mam zamiar uderzyć do mojego lekarza- w końcu znamy się najlepiej.
Mam nadzieję w razie co na pomoc bardziej doświadczonych koleżanek.

A póki co cieszymy się seksem🙂.
 
reklama
Mam 30 lat od ponad 3 lat jak nie 4 lat staramy sie z mezem o dziecko. Niestety nic z tego. Progesteron w 22 dniu cyklu 0.4 . Wiec malutki. Zglosilismy sie do kliniki nieplodnosci i robiny teraz badania. Maz ma do wykonania badanie nasienia ale dopiero w tym tygodniu. Ja mam stwierdzone policystyczne jajniki, chorobe autoinmulogiczna, i podniesione wyniki tarczycy. Lekarz kazal brac jak narazie witamine D , infoem duo 2 razy dziennie i selen.
 
Mam 30 lat od ponad 3 lat jak nie 4 lat staramy sie z mezem o dziecko. Niestety nic z tego. Progesteron w 22 dniu cyklu 0.4 . Wiec malutki. Zglosilismy sie do kliniki nieplodnosci i robiny teraz badania. Maz ma do wykonania badanie nasienia ale dopiero w tym tygodniu. Ja mam stwierdzone policystyczne jajniki, chorobe autoinmulogiczna, i podniesione wyniki tarczycy. Lekarz kazal brac jak narazie witamine D , infoem duo 2 razy dziennie i selen.

Progesteron świadczy po prostu o braku owulacji więc nie zbadałas go w odpowiednim czasie
 
Hej. 29 lat, starania o drugie od ponad dwóch lat. Na swoim koncie mam kilka poronień -ostatnie poronienie w grudniu ubiegłego roku. Ciąża pozamaciczna -laparoskopia z usunięciem lewego jajowodu. Hsg - prawy drożny. Mutacja mthfr i pai1. Duphaston od 16dc, heparyna przy podejrzeniu ciąży. Cykle zwykle 33-35dni, poprzedni 23dni a w tym pierwszy raz w życiu bardzo delikatnie plamie od 5 dni , aktualnie 27dc. Owu była, temp skoczyła, liczę na to, że te plamienie coś zwiastuje. Życzę sukcesów wszystkim staraczkom ❤️
Hej, jak masz cykle 33-35 dni i bierzesz duphaston od 16 dnia cyklu to możesz sobie blokować owulację i wydłużać cykl. Byłaś w okolicy 16-17 dnia na monitoringu?
 
Witam Was. Ja też się przywitam. Mam 34 lata, mąż 37. Dwoje dzieci 7lat(starania 2 lata), 5lat(bez większych starań). Byłam na staraczkach 2022, w lutym w drugim cyklu starań zaszłam w ciążę pozamaciczna, w której trwałam ponad miesiąc ze względu na to że lekarze nie potrafili jej zlokalizować. Usunięta metotreksatem. Pół roku przerwy i chęć starań powróciła. Obecnie czekam na wizytę, która mam mieć w piątek, zrobię badania i powrócę do starań od może następnego cyklu. Jeśli wszystko będzie dobrze. Trzymam za nas wszystkie kciuki. Gorąco Was pozdrawiam.
 
reklama
Cześć.
Starania od stycznia 2020,
Grudzien 2020 ciąża, 28 grudnia poronienie
2021 brak reakcji na stymulację
2022 przerwa w stymulacji (załamanie psychiczne)
Od września 22 powrót do stymulacji, brak reakcji na clo, aromek.
Właśnie jestem po pierwszym cyklu stymulacji mensinorm, udało się wyhodować pęcherzyk, za 6 dni testuje

PCOS, IO
 
Do góry