reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Hej, to i ja pozwolę sobie dołączyć.
Mam 32 lata i mam córkę prawie 7 letnią, od ok roku staramy się o rodzeństwo. Problem - brak owulacji. Badania hormonalne ok, AMH jak u 20-sto latki. W tym momencie jestem na trzecim cyklu stymulowanym. Poprzednie 2 cykle brałam lamette - organizm nie zareagował. Teraz biorę zastrzyki, w tym tygodniu mam monitoring.
to jesteśmy w tym razem ❤️ czym stymulacja teraz?
 
reklama
Jestem mocno na krawędzi po ogłoszeniu kolejnej ciąży w towarzystwie i mam po dziurki w nosie lekarzy, za chwilkę usiądę i rozpisze sobie leczenie na własną rękę. Gdybym miała w domu ovitrelle to nie poszłabym do lekarza przez najbliższe 3mce 🙄 mam w domu euthyrox, bromocorn i castagnus, glucophage chyba 3 opakowania, duphaston i progesterone besins. Chyba nie umrę jak se to sama porozpisuje?🤔
Mam na zbyciu coś w typie Ovitrelle... ;)
 
Też tak myślę...
Badałam w lipcu, w górnych granicach normy.
Ale tutaj to rutynowe zalecenie - bez badań kazano mi przyjąć w sierpniu i w listopadzie.
Której normy? Poziomu optymalnego?
Bo generalnie witamina D w zbyt dużym stężeniu jest toksyczna i też nie należy jej ładować ile wlezie.

*Od razu napiszę - totalnie nie twierdzę, że to mogło być przyczyną poronienia. Nie sądzę, żeby to miało jakikolwiek związek.
 
to jesteśmy w tym razem ❤️ czym stymulacja teraz?
Teraz mam Ovaleap, lekarz zalecił od małej dawki (chce uniknąć ciąży mnogiej) w tym tyg dowiem się jaka jest reakcja tego leku na mój organizm. Niestety jak się nie uda teraz, to będę musiała starania odłożyć na za jakieś 2/3 mies. W grudniu i w styczniu jestem w rozjazdach i niestety nie będę miała możliwości robić sobie zastrzyki i pilnować monitoringu.
 
Przycupne rowniez i ja 💔
Ona 27, on 28
2018 niespodziewana ciaza - obumarcie płodu w 11t2d. Poronienie przez farmakologię.
2020 biochem
Ona: stwierdzone hashimoto, niedoczynność tarczycy, guzki na tarczycy hiperprolaktynemia, IO, nadwaga.
On: przebyta zakrzepica, wysokie ciśnienie
2020 ciaza biochemiczna
2022 lipiec - badanie nasienia: aglutynacja I i II stopnia, morfo poniżej 4%, słaba żywotność plemników, ruch postępowy 2%, ruch całkowity 41 a brak ruchu 59.
Aktualnie suplementacja
Ona: letrox 75 (1/2 tabl), bromorcon, pregnastart, omega 369, magnez, siofor 1000 xr
On: tabl na ciśnienie, wit. C, d3 i k2, magnez, maca, fertilman, prosperm, omega 369
 
Ej dziewczyny tak z ciekawości: Jak mam teraz tą histero we wotrek, to jest sens w tym cyklu badać proga 7dpo czy lepiej się wstrzymać bo moze coś się przez tą histero pomieszać?
 
reklama
Do góry